פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   מילון הסקס הגדול של zone - ע'

   עינטוזים, עורלה וערדליים? גם אנחנו מתים על זה. מילון הסקס הגדול שלנו חוזר עם האות ע'

   ערה?

   מרוב שהשאלה הזאת נדושה, היא כבר הפכה למיתוס. במידה ואת מקבלת הודעה כזאת, סימן שהבחור ששלח לך אותה הוא חרמן, ואם את ישנה - הוא רוצה לעורר אותך, ואם את ערה, הוא רוצה לעורר אותך יותר. במצבים כאלה אפשר לענות: "לא", או פשוט ללכת לישון ולא להתעורר.

   .

   "עומד לי"

   מה שהחבר שלך יגיד לך במידה והוא ניסה את כל הדרכים להשכיב אותך, אבל הן לא עבדו. "את יפה כמו הירח", "אני רוצה לקנות לך פרחים ולהלל את שמך לעד" "בואי ניסע לטוסקנה ונאכל שם ענבים" - לפעמים זה לא עובד, מה לעשות. לפעמים, אין ברירה אלא להטיח את העובדות בקיר ולנפץ אותן לרסיסים. "עומד לי". כל כך פשוט, כל כך נכון.

   רק אל תקחי את זה כמחמאה, כי הוא בן 17 וחרמן, עומד לו מכל אחת.

   ערמונית

   הבלוטה הזאת של הגבר בלה בלה בלה בלה בלה בלה השופכה עוברת דרכה בלה בלה בלה בלה בלה. מעניין, נכון?

   עורלה

   העור אותו קוצצים באכזריות כשעושים ברית מילה. שתדעו לכם, שהרבה אנשים ערלים מסתובבים ברחבי העולם, וזה לא הופך אותם לפחות סקסיים. אחרי הכל, מדובר בקפוצ'ון של הבולבול. בחום הישראלי לא זקוקים לו.


   .

   עינטוזים

   ריקוד סקסי חושני שמתבצע בדרך כלל בלבוש חלקי ובעמעום אורות. כמובן שגם אפשר לעשות את זה בחליפת המבורגר באמצע הנמל, אבל רוב האוכלוסייה יעדיפו שלא.


   .

   עמה

   העמה היא בחורה מטופשת, מגוחכת ומעצבנת. היא לא הבחורה הכי מכוערת בכיתת המכוערות, וגם לא המטומטמת ביותר בכיתת המטומטמות, אבל משהו באוטיזם הכללי שלה גורם לה לזכות בכתר העמה ולשאת בו בגאווה.


   .

   עילפון חושים

   הנאה וכיף. נסו ליהנות עכשיו ככל שאתם יכולים, כי עכשיו כיף, ובגיל 78 לא יהיה לכם כיף. גם לא כשתתחילו לעבוד בעבודה משרדית ואישתכם תגדל זקן.


   .

   עבד ומלכה

   מושג הנפוץ בעולם הסאדו מאזו. ואולי גם באנגליה.

   .

   עונג

   נעים, מענג, נחמד, כיף. העונג הוא הסיבה העיקרית לכך שאנשים נוגעים אחד בשניה בכלל, חוץ מהבאת ילדים לעולם ומוניטין. התענגו כאוות נפשכם, ענגו עצמכם כל היום ואל תשכחו לענג רק את האנשים הנכונים. משמע, לא ילדים מוזרים עם צהבת.

   ערס

   הערס ישרוק לך ברחוב, ימלמל דברים לא מובנים ויעיר הערות איומות על מה שהיה לך אם לא היתה משטרה באיזור ואם לא היה מצפון בעולם. אל תתייחסי אל הערס. בכדי לנטרל, נופפי בפניו במרק קניידל'ה חם והוא יברח להציק לאומללה אחרת.


   .

   עז

   בבקשה, אל.


   .

   "עומגוד!"

   זה לא או-מיי-גוד, זה לא אומיגוד, זה לא אוימייגוד, זה אפילו לא OMG. עומגוד היא קריאת התפעלות שמתרחשת כשקורה משהו באמת מסעיר. גילית שלחבר שלך יש זנב במקום זין? עומגוד! גילית שחברה שלך שכבה עם כל השכבה? עומגוד! ראית מישהי ממש פצצה ברחוב, ואז היא לא הקיאה כשהיא ראתה אותך עומד ומרייר עליה?! עומגוד!

   .