פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   סופר סטאר

   כמו בכל שבוע, גם היום אחת מחברי האנסמבל של מגה סטאר כותבת לכם. והיום, רונה מתוודה

   מה אני אגיד לכם חברים? לא נוח לי. יש לי תחושת פיכסה חזקה בבטן, ואני לא מדברת על משהו בריאותי. זה רק שבזמן האחרון אני יוצאת שקרניקית ברמות שבחיים שלי לא האמנתי לעצמי שאני אגיע אליהן. כאילו, אני שתמיד חשבתי על עצמי שמה שיש לי להגיד אני אומרת, ושבחיים אני לא אבחש או אעשה מניפולציות הפכתי לחתיכת רמאית שבא להקיא. ותסלחו לי כן, אני לא יכולה לרדת לפרטים, אבל תאמינו לי שבמקרה הזה כל מילה אמת.

   הקנאה מן השטן

   ואם זה לא מספיק אז גם גיליתי על עצמי עוד משהו מאוד לא אסתטי: אני קנאית. קשה לי לראות את ארז ונחל עושים מוצי פוצי מול העיניים שלי. אני יודעת, זה לא הכי פייר כי תכלס אני זאת שחירבה את הקשר עם ארז. ונשבעת שאני אומרת לעצמי, גברת, רוחב לב, תפרגני, מגיע להם – אבל וואלה, ביני לבין עצמי לא בא לי שהם יהיו ביחד. אני הכי מתביישת, אבל אפילו ניסיתי להרוס להם את כל הקומבינה של להיות לבד בחדר. והכי נורא, שאני בעצמי לא בטוחה למה אני ככה. כאילו ניסיתי להבין אם זה בגלל שיש לי אליו תחושת בעלות ואני לא מצליחה לשחרר, או שאולי לא בא לי שמכולן הוא יהיה דווקא עם נחל, או שאולי בעצם אני מתחרטת שאנחנו לא ביחד.

   לפעמים אני עושה לעצמי תרגיל ואומרת נגיד שהוא היה בא ואומר לי שהוא רוצה קאמבק - מה הייתי אומרת? והאמת... האמת שהייתי אומרת כן. כי בשורה התחתונה ארז אלביליה הוא לא סתם סטוץ חולף בשבילי. אז אפילו שנראה שאין לי עוד הרבה סיכוי, אם לא אכפת לכם תעשו טובה ותחזיקו לי אצבעות. אולי מתישהו הוא יתהפך בחזרה לכיווני.

   רונה

   הרגע הכי משמעותי שהיה לי השבוע במגה סטאר?

   וואו, קשה להחליט, היו אלף. אולי כשג'ינו גילתה שאני עם אוזנייה.

   על מי מחברי האנסמבל הכי בא לי לצרוח שיסתום את הפה?

   ג'ינו. יאללה, מה את משחקת אות שרלוק הולמס? תניחי לי.

   אם לא הייתי פה הייתי ב:

   עם מיה. שקוף.