פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   עושים CTRL Z

   הגולש האנונימי היה עושה הכל כדי להחזיר את הגלגל אחורה ולא לפגוע במי שאהב. חבל שאי אפשר

   אני יושב מולך, מסתכל עלייך, בוחן כל תנועה, מבט ומילה שאת אומרת. את נראית כל כך שונה הפעם. את מביטה אליי ומחפשת תשובה. תשובה לשאלה שאני שואל את עצמי כבר כמה שנים.
   ואני, שותק, סגור ולא מצליח להוציא מילה מפי. שחזרתי את הרגע הזה פעמים רבות כל כך בראשי עד שהייתי בטוח שברגע שניפגש אהיה מסוגל להוציא הכל. הייתי בטוח שאוכל להסביר לך הכל. רציתי להיפטר מהרגשות המעיקים. אלה שלא נותנים לי לישון בלילות. אלה שרודפים אותי בימים.

   אני מנסה, לא להישבר. אוטם את רגשותיי בפנים ושפתיי חתומות. את לא מבינה למה אני לא אומר דבר ותוהה אם אספק לך את התשובות לשאלותייך. כבר תקופה ארוכה אנחנו רחוקים, ונראה כאילו עם כל יום שעובר המרחק בינינו רק הולך וגדל. איכשהו השיחה מתחילה, כל אחד אומר את דעתו ואני מבין שכל הזמן הזה חיינו בעולמות שונים. הדיבורים לא מובילים לשום מקום וכל אחד מטיח האשמות כלפי השני.

   דמעות זלגו על לחייך, דמעות של אכזבה. דמעותיי היו שונות. הן היו דמעות של כאב. כאב וצער על הזמן שבוזבז. אני מצטער שהתרחקתי ממך אך איך יכולתי שלא כשאני נאלץ לראות אותך כל יום בידיעה שאת לא שלי. אני אהבתי אותך וכאב לי לראות אותך עם מישהו אחר.

   את רוצה שנשוב להיות קרובים שוב. עמוק בפנים אני מסכים איתך ורוצה לשוב לקרבתך, אך הצלקות שהשארת על ליבי לא נותנות מנוח. איבדתי את אמוני בך. אני מנסה להסביר לך הכל ואילו את טוענת שאני שונא אותך. אני קודח, בוער מבפנים ורק רוצה לקום לחבק אותך, להרגיע אותך ולומר לך שאני לא שונא אותך, פשוט כבר לא אוהב.

   תמיד האשמתי אותך בכך שהתרחקנו, אך במהלך השיחה הבנתי הכל. הבנתי שאני זה שאשם. אני זה שאילץ אותך לבחור לא לנסות להתקרב אליי. עם זאת, אני גם הבנתי שאי אפשר היה אחרת. לא הייתי מסוגל לגבור על הרגשות.

   עכשיו אני יושב כבר לבד, מביט אל השמיים ורואה את הירח הבודד, הלא שלם. ירח המשקף במדויק את הרגשתי. הלוואי והייתי יכול למחוק את השיחה שהייתה, לחזור ולומר לך הכל כפי שהוא באמת, לקום, לחבק אותך ולהתחיל הכל מחדש. הבעיה היא שאני לא בטוח אם כדאי להעלות את זה שוב ולפתוח את הפצעים כדי לסגור את המעגל האינסופי הזה או פשוט לשכוח ולהמשיך כאילו כלום לא קרה. לפתוח דף חדש ולתת לזמן לעשות את שלו.

   ואיזה סיפורים אתם הייתם מוחקים? ספרו לנו ואולי תזכו באייפוד שאפל מתנה!

   נכון שבכל פעם שאתם לוחצים CTRL+Z אתם ממש מתבאסים שאי אפשר לעשות גם בחיים האמיתיים את אותה הפעולה? כמה מאושרים יותר היינו כולנו אם היה אפשר, בלחיצה אחת, לבטל ולמחוק את כל הדברים הנוראים שעשינו ושעשו לנו.

   זאת הבמה שלכם - שלחנו לנו סיפורים, שירים, ציורים, תמונות או כל מה שיצרתם, שמספר על רגע בחיים שלכם שהייתם מתים למחוק. אנחנו נעלה את המוצלחים ביותר לאתר, ויש לנו גם פרסים! בכל חודש, בחצי השנה הקרובה, היצירה ששמערכת וואלה! zone הכי תאהב, תזכה את השולח באייפוד שאפל מתנה.