פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   מלטף או משקר?

   מאי חושבת שהכי חם זה בנים שאוהבים אותך באמת, אלינור רוצה ילדים רעים שישחקו לה ברגשות. אתן קובעות – באד בוי או בחור מאוהב

   (תמונות: יחצנים)

   מאי בקטע של פוצי מוצי

   כנראה שדפי ההיסטוריה מלאים בבחורות מזוכיסטיות בעלות הערכה עצמית ששווה לזו של פיתה עירקית, אחרת אני לא מצליחה להבין את המיתוס הזה, שאנחנו אוהבות שמתייחסים אלינו בזלזול וחוסר כבוד. לא ברור לי איך בחורים בכל רחבי העולם מרשים לעצמם לא להתקשר לבחורות, לרדת עליהן ולהגיד להן כמה שהן דוחות. לא ברור איך בחורות מסוימות טוענות שהן אוהבות את זה, ולא ברור איך בחורים מסוימים דוגלים בשיטה זו בכדי להכניס בחורות למיטה. ומצליחים.

   מעבר להכל, זה פשוט מיושן. זה שייך לעולם בו נשים היו אופות כל היום עוגות דובדבנים ומחכות שהגבר שלהן ישוב מעבודתו כחוטב עצים ויכניס אותן להריון. בעולם מתוקן בו אנחנו כבר לא עוד כלי-ילדים או טוסטר אובן מהלך, מה שבאמת שולט זה גבר רגיש ומאוהב, שיגיד לנו כל היום כמה שאנחנו יפות, חכמות, ויש לו הכבוד והעונג להיות איתנו. לא, זה לא מספיק רק להגיד לך את הדברים הללו ומאחורי הגב שלך לשגול את אחותך ולרצוח את הכלב שלך. צריך גם להתכוון לזה.

   ואם את עדיין חושבת שאת צריכה ילד רע שישחק אותה קשה להשגה, שלא מתקשר ויורד עלייך – רק חכי. נראה איך זה יגמר בסוף. תחשבי על זה ככה: כל דמעה שיורדת מעיניך, מעלה לך קילוגרם על המשקל. בנים טובים זה ה-דבר הבא, וחלאות שקרנים זה כל כך שנת 2004.

   אלינור יודעות שאהבה זה כואב

   הכי קל זה להגיד שאנחנו לא אוהבות ילדים רעים. ונכון שבתיאוריה בנים מהממים שקונים לנו דובוני פרווה ואוהבים אותנו כמו שאנחנו, כולל הארבעה קילו שעלינו מאז שיש לנו חבר ולא צריך לשמור, זה טוב ויפה. אבל עוד יותר ברור שבסופו של יום, את רוצה לקבל נשיקה מגבר אמיתי, לא מסמרטוט שבוהה בך 24/7 במבט הכלבלבי והלח שלו. תשאלו את בלה למה היא הלכה על אדוארד ולא על ג'ייקוב, היא כבר תסביר לכן.

   בנים שאוהבים אותך באמת עובדים טוב בפרסומות לסלולארי, עם האולם קולנוע שהם הזמינו רק בשבילך. למרבה הצער, במציאות הם אעפס מעט פחות סקסיים, עם השירים הבינוניים שהם כותבים לך, הקנאה העזה בכל ילד מחוצ'קן שאת נותנת לו דפים בשיעור, והסמסים הלא פוסקים עם האוצר מילים הדל. כן, חומד, הבנתי שאתה אוהב אותי כפול אינסוף בחזקת אינסוף. אפשר לעבור לדברים המעניינים באמת, או שנידונתי לסמס לך לנצח "נראה לך?!!!1 אני אוהבת אותך יותר XOXO אתה החיים שלי הכי יפה בעולם 3".

   כאלה אנחנו, רוצות בנים שידעו לתקן לנו את האופניים, ולא יסכימו לראות איתנו סקס והעיר הגדולה 2. חוץ מזה, אם אתה כזה נופל לרגלינו וקל להשגה, אנחנו מייד חושדות שאף אחת חוץ מאיתנו לא הסכימה לקחת אותך. ככה זה, ילדות טובות אוהבות ילדים רעים, והויכוח הזה לגמרי מיותר, כי הבנים יודעים את זה כבר שנים.