פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   מילון הסקס הגדול של zone - נ'

   כל היום מנשנשים נקניקיות? איזה כיף לכם, אלוהים ישמור. כי מילון הסקס שלנו הגיע לאות נ'

   נשבר לי הכוס

   הגרסה הנשית והרלוונטית ל"נשבר לי הזין".

   נקרופיליה

   משיכה מינית כלפיי גופות, הגוררת לקיום יחסי מין עמן. נפוץ ב, אההההה, בתקווה בשום מקום. בבקשה, אל תנסו את זה בבית, וזכרו שזה מגניב להיות שונה, אבל לא עד כדי כך שונה.


   .

   נימפומניה

   התמכרות לסקס, או דרך לתאר אנשים פעילים מינית. למשל: "וואו, ירון, אתה יוצא עם ליטל?! בונא, נימפומנית זאתי!". או: "די, רועי, אתה כל הזמן רק רוצה לזיין אותי! למה אתה לא רוצה לצאת איתי לאכול? איזה נימפומן דפוק! אני שונאת אותך!".


   .

   נשיקה

   הצמדת שפתיים זו לזו וריקוד לשונות קזחי פרוע. ביטוי לאהבה, חיבה, משיכה, חרמנות, שעמום ולפעמים גם שכרות ועצב רב. אם מצאתם עצמכם מתנשקים ארוכות עם אישה משופמת, גבר בן 80 או חילזון שדה – אנא חידלו. אלא אם כן זה נעים ואף אחד אחר לא הסכים להתנשק איתכם, במקרה הזה, תמשיכו.

   .

   נעים בגב

   דבר שיכול להפוך גם את הסקס הבזוי ביותר לקצת יותר רומנטי. ניתן לכנות זאת "קיצי בגב", "נעימים" ואף "תעעעשהההההה לי נעיםםםםםםםםם בגבבבבבבבבבבבבבבבבבבבב". כמה כיף להיות חתול.


   .

   .

   נמר או נמרה במיטה

   כינוי לאדם שמצטיין בחדר המיטות והדברים האפלים והמופלאים אשר עושים בו. אך לצערנו, זה לא אומר כלום על שאר הכישורים של האדם, מאחר ונמר במיטה הוא לא בהכרח חכם, נחמד או יודע לאיית.


   .

   נותנת

   לא קל להיות קלה, וגם לעיתים לא קל להגיד לא – לכן יש בחורות שסווגו בתפקיד ה"נותנות". הנותנות ייתנו לך, הנותנות יתנו לך לתת להן, והנותנות דוגלות בשיטת הנתינה והשיתוף באופן כללי. לעיתים כי היצר מתעורר בהן, לעיתים כי לא חיבקו אותן מספיק בילדותן, ולעיתים כי בחור מרושע וזדוני אמר להן שבשביל להיות מקובלות הן מוכרחות לתת. הנותנת מתגלה בדרך כלל במצבי שכרות, מצבי חולשה, מצבי דיכאון ומצבי אושר. בקיצר, תמיד.


   .

   נשנוש

   דרך לתאר מין אוראלי. לפעמים פרינגלס הוא נשנוש עדיף אמנם, אבל מה לעשות.


   .

   נקניקייה

   דרך לא סקסית בעליל לתאר איבר מין גברי, אבל אם היא זורמת, אנחנו זורמים. בתנאי שלא ישימו עליו קטשופ, יטבלו בחרדל ויפזרו מעל חמוצים, כי אז המצעים יתלכלכו, ההורים יכעסו, וסתם תבזבזו לחמניה לחינם.

   .

   נחש מכנסיים

   עוד דרך לתאר איבר מין גברי. תגידו מה שתגידו, אבל כשנחש הוא בתוך מכנסיים יש כנראה בעיה.

   "נקרע הקונדום!"

   קריאת היסטריה שמגוללת בתוכה מחשבות עתידיות איומות בשניות מספר. איך נקרא לילד, כמה אבא שלה יהרוג אתכם כשהוא יגלה, האם הילוד יראה כמו קוף בורמזי, מה עושים עכשיו, אולי יש לו איידס, אני אתאבד אם אחטוף זיבה.


   .

   נזירה

   אישה המאמינה שיש לחיות את חייה למען אלוהים, ודוגלת בהתנזרות ממין. ז"א, שכל נזירה תמימה וחמודה מצלילי המוזיקה - בעצם היתה בתולה. כמובן שלא צריך לציין שהן לובשות שמלה די מבאסת, לכן אם שקלתן גם, וותרו על הרעיון בשם חוש האפנה באשר הוא.

   .

   .