פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   בדרכים

   נועם פנחסוב יודע שבלי דבר אחד הוא לא היה מצליח לעשות כלום. בלי הפורום שלו, פורום 2031, שתמיד שם בשבילו

   בבלוג של שבוע שעבר סיפרתי לכם קצת על תחילת הדרך שלי מסולן בלהקה ועד 'נועם פנחסוב', ואיך נכנסתי לעולם ההופעות. בכל פעם שאני מופיע או מדבר על הופעותיי השונות, מעל כל זה מתלווה הילה שמשאירה אותי שפוי ומחזקת אותי, ואני מרגיש שבורכתי בה בכבוד. להילה הזו קוראים 'פורום 2031'.

   במהלך סיבוב ההופעות שלי ברחבי הארץ אני פוגש ונתקל בהמון אנשים. ההתרגשות הזאת לפני כל הופעה שאני נוסע אליה, כל פעם בחור אחר בארץ, תמיד מרגשת אותי מחדש. מה יהיה, מי יהיה, אם בכלל יהיו? אם יקשיבו לי, אם יאהבו את שיריי, אם יצחקו מסיפוריי.

   פורום? בשבילי?

   אחרי אחת ההופעות שלי, אם אני לא טועה – בחיפה, פנתה אליי בחורה מקסימה שהחליטה לפתוח לי פורום רשמי. בהתחלה זה היה נשמע לי קצת מוגזם, ובעיקר מביך. על מה הם ידברו שם, שאלתי את עצמי, אבל מהר מאוד הבנתי שזה משהו שיכול להיות חלק גדול וחיובי בקריירה המוסיקלית שלי.

   בפורום יש חברים קבועים שכותבים ומגיבים. הם הכירו אותי בהופעותיי השונות, דרך עמוד הMYSPACE וגם מפה לאוזן. הם שותפים מלאים לעשייה ולדרך המוסיקלית שלי, אם זה ברשימת שירים להופעה הקרובה, באמן הבא שאשתף איתו פעולה, בביקורת כזו או אחרת, בכתבות שנעשות עליי ובכל מקום שאני שר בו.

   ההשראה

   אני משתדל בשיא הרצינות לכתוב שם אחת לחודש, ולעדכן אותם בהתחדשויות והתרחשויות שקורות. יש לא מעט רגעים שאני נשבר בדרך הסלולה הזו ולא מעט רגעים שיש הרגשה ששום דבר לא מתקדם. אבל אז אני נזכר בדבר הזה שנקרא הפורום הרשמי שנמצא איתי גם ברגעים הלא נעימים האלה, כשאני פחות מעניין, פחות רלוונטי, לא הצליח הסינגל ועוד דוגמאות... והם פשוט נמצאים שם בשבילי כל הזמן.

   הפורום הזה נותן לי השראה לכתוב עוד ולא להפסיק להופיע ולחשוב כל הזמן איך לעניין יותר ולרגש יותר. זו זכות גדולה. רוב החלומות שלי והמטרות שהצבתי לעצמי קורות ומתגשמות בזכות הקיום של הפורום שתמיד מחכה לחידושים ולעדכונים.

   הם יודעים כמה אני אוהב אותם, ומכאן אני מוסר תודה שאתם חלק מהדרך שלי. יש לנו אותו חיוך כשאנחנו יחד.

   נועם