פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   בשליחות

   השליחים הם לא להקת שליחי פיצה מתוסכלים, אלא השליחים שהגיעו להביא את הבשורה. אז טל מוסקוביץ' בדק אותם

   מי אנחנו:

   השליחים

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   משלוחה? (צילום: תמונות גולשים)

   חברי הלהקה:

   אלעד לב (שירה וקלידים), מאור אדרי (גיטרה וקולות רקע), צביקה פורר (גיטרה וקולות רקע) מתן אביאל (גיטרה בס), נתי הורטיג (תופים)

   סגנון:

   רוק אלטרנטיבי, רוק-פופ

   שואבים השראה מ:

   Muse, OneRepublic, Coldplay, Kings of Leon, Snow Patrol, The Fray BlackField, Radiohead...

   פעילים מאז:

   דצמבר 2008

   ככה הכרנו:

   הלהקה הוקמה בדצמבר 2008 ע"י מתן אביאל, אלעד לב ומאור אדרי, שנפגשו במטרה להקים הרכב משמעות, לאחר מכן התחלנו באיסוף חומרים ללהקה אשר נכתבו על ידי מתן אביאל והולחנו ע"י מאור אדרי ואלעד לב. עם סיום הכתיבה הצטרפו ללהקה המתופף נתי הורטיג גיטריסט נוסף בשם צביקה פורר אשר ביחד השלימו את הפאזל של הלהקה שלנו. התחלנו לעבוד על הקלטת אלבום הבכורה ועל סבב הופעות ברחבי הארץ.

   חוויות מאולפן ההקלטה/במות המועדונים:

   יש כל כך הרבה! שמקליטים אלבום זה אומר לשבת ימים שלמים בתוך אותו אולפן ולעבוד שעות על אותם דברים על מנת לגרום להם לצאת מושלם, בין כל הזמן הזה ביחד נוצרות המון חווית והרבה קטעים ממש מצחיקים, למזלנו אנחנו תמיד מביאים מצלמת וידאו ומשתדלים לתפוס את הרגעים האלו שאספנו וערכנו לוידאובלוג שמתעד את עבודתנו, הצחוקים והחוויות שעוברות עלינו בדרך.

   יש סיפורי גרופיות?

   משיקולי מונוגמיה, יש גרופיות, אך אין סיפורים.

   שאיפות לעתיד:

   היינו רוצים להופיע כמה שיותר ובכמה שיותר מקומות בארץ, ולהגיע לכל האנשים ולהעביר להם חוויה מאסיבית של אנרגיה ומוזיקה ביחד עם טקסטים שייגרמו להם לחשוב.

   בעתיד הרחוק, אנחנו שואפים לכבוש את העולם עם אלבום באנגלית.

   יש אלבום? אם לא, מתי?

   בדיוק בימים אלו אנו עובדים על הקלטות אלבום הבכורה שלנו בהפקתו של עידו לדרמן התותח, שבלעדיו האלבום לא היה קורה כל כך מהר. הרבה אנחנו עדיין לא יכולים לספר, חוץ מזה שהוא מפוצץ ב-12 שירים ממש טובים וממש מושקעים מכל הבחינות.

   אנחנו משקיעים המון ומקליטים במקומות הכי מקצועיים ועובדים עם האנשים הכי מדהימים. הסקרנים מעוניינים להאזין לדמו שנקרא "תתעורר, זה הזמן" בפייסבוק במקביל להקלטות ועבודה על האלבום אנו רצים ברחבי הארץ עם הופעת קידום אלבום שבה אנחנו מנגנים 8 שירים מתוכו.

   מופיעים בקרוב:

   ב-20.6 שזה יוצא יום סיום שנת הלימודים, יש לנו הופעה לבני נוער במועדון יהודה וישראל, ובקיץ מתוכננת הופעת ענק באצטדיון קריית שמונה עם הדג נחש וכנסיית השכל