פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   סופר סטאר

   טוב, להיות גלעד כפרי זה באמת לא פשוט בכלל. אבל בכל זאת הוא נתן לכם הצצה לחיים שלו

   חחחחח!!!1תנו כיף חבר'ה, כי השבוע העלובים ב'מגה סטאר' סוף סוף קלטו איזה צבועים פה כולם. ואני מדבר על זה שכולם כאן היו לחוצים לראות את "השבוע במגה סטאר", ואז כשהראו לנו את התוכנית הם הבינו שעדיף להם בלי. ולמה עדיף בלי? למה ככה הם לא יראו איך האנשים שהם מדמיינים שהם חברים שלהם מטנפים עליהם מאחורי הגב. וככה גם הם יוכלו להמשיך לשקר לעצמם שאנחנו נמצאים בקומונה של פיס אנד לאב, ולא בתחרות שיש לה רק מנצח אחד.

   בחיי שאני נשבע לכם שאנשים רואים הם לפעמים יותר אעווארים מעיוורים. אני לדוגמה, לא צריך לראות בעיניים בשביל להבין שאני חי בספארי ושכולם מסביבי נחשים. דוגרי, לראות בעיניים נראה לי לפעמים יותר מבלבל, למה אנשים, הם כל הזמן ינסו להראות לכם את מה שאתם רוצים לראות – וכשאתם לא רואים אתם צריכים לסמוך על חושים אחרים שאיתם יותר קשה לזייף. קבלו מטאפורה: מכירים את זה שיש עוגת קצפת ענקית עם קישוטים ואמאייתים שנראית כמו הדבר הכי יאמי בעולם, ואז כשלוקחים ממנה ביס מגלים שהיא כולה עשויה מרגרינה שבא להקיא? אז אני, תודה לאל, בכלל לא עובר את השלב שאני מתבלבל וחושב אולי זה טעים, אלא ישר מקבל את הגועל - וזה בדיוק מה שקורה לי עם חברי האנסמבל.

   אני לא קונה את ההצגות שלהם ולא משחק איתם את המשחק, אלא אומר להם ישר בפרצוף מה אני חושב עליהם. נכון, זה אומר שאין לי פה חברים. אבל בינינו, עם חברים כאלה כבר עדיף להתחבק עם נמרים. שמה לפחות אתה יודע מראש שזה רק עניין של זמן עד שהם יורידו לך את הראש.
   אתם בסדר
   גלעד

   הרגע הכי משמעותי שהיה לי השבוע במגה סטאר?

   מהתחלה להסביר? כשהאפסים פה גילו איפה הם חיים.

   על מי מחברי האנסמבל הכי בא לי לצרוח לסתום את הפה?

   לצרוח לא דחוף לי, למה את זה אני עושה את זה בטבעי גם ככה. אם כבר מה שהיה בא לי זה לצחוק בפרצוף של ארז. רגע, בעצם גם את זה כבר עשיתי.

   אם לא הייתי פה הייתי ב:

   בהופעה של ריהאנה. סתם, נראה לכם שהייתי תורם מזמני לקהילה? למה מה איבדתי?