פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   עושים CTRL Z

   הגולשת האנונימית הלכה שולל אחרי אהבה מזוייפת ושקרית, ועכשיו היא הבטיחה שלא תסלח לו לעולם

   היינו מאושרים, אבל בסוד. לא ידעת שגם אני אוהבת אותך. חברה שלי אמרה שהיא דלוקה עליך ולא יכולתי לעשות לה את זה. גם לך לא חסר, אמרת שאתה רוצה רק אותי ורק אני בראש שלך. אבל הנה, אחרי כמה ימים ראיתי אותך בבית ספר מתנשק עם ילדה אחרת בלי בושה. ראיתי אתכם ופשוט רצתי
   לחברה שלי בוכה.

   אחרי זה ניסית לדבר איתי ואמרת לי שמה שהיה היה, אבל אני לא כזאת מפגרת. אני לא יכולה לשכוח את זה, אחרי כל הדברים היפים שאמרת לי, אתה הלכת אליה. איך הסתכלת עלי בהפסקות, ואיך דיברנו בטלפון, אבל זהו, הרסת הכל ואתה אמרת בעצמך שאם תפגע בי איכשהו, שאני לא אסלח לך לעולם.

   זה מה שעשיתי, לא סלחתי לך. עד שהבנתי שמה שאנחנו צריכים להיות זה רק ידידים, כי אני לא אתן לעצמי להיות אחת מהבנות האלה שתפגע בהן. אז אמרתי לך ולה שאתם יכולים ליהנות לכם כמה שאתם רוצים. למרות שזה עדיין כאב לי בלב, אבל הצלחתי להתגבר על זה שראיתי אתכם מתנשקים
   בהפסקות, נפגשים והולכים יחד. אני כבר כמעט ולא מרגישה אליך כלום. רק הייתי שמחה אם היית האהבה הראשונה שלי.

   ואיזה סיפורים אתם הייתם מוחקים? ספרו לנו ואולי תזכו באייפוד שאפל מתנה!

   נכון שבכל פעם שאתם לוחצים CTRL+Z אתם ממש מתבאסים שאי אפשר לעשות גם בחיים האמיתיים את אותה הפעולה? כמה מאושרים יותר היינו כולנו אם היה אפשר, בלחיצה אחת, לבטל ולמחוק את כל הדברים הנוראים שעשינו ושעשו לנו.

   זאת הבמה שלכם - שלחנו לנו סיפורים, שירים, ציורים, תמונות או כל מה שיצרתם, שמספר על רגע בחיים שלכם שהייתם מתים למחוק. אנחנו נעלה את המוצלחים ביותר לאתר, ויש לנו גם פרסים! בכל חודש, בחצי השנה הקרובה, היצירה ששמערכת וואלה! zone הכי תאהב, תזכה את השולח באייפוד שאפל מתנה.