פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   מילון הסקס הגדול של zone - י'

   בשירת יודל פרועה ועירטולי קשקבל עליזים, גם האות הלוהטת י' נכנסת למילון המחרמן לפרקים שלנו. הצטיידו ביזיז היורד שלכן, וקדימה

   יוניסקס

   תקף לא רק לטי שירטס, אלא גם לדברים קצת יותר שובבים. אמנם מערכת וואלה! zone אינה מעודדת גברים בחוטיני, אבל לפעמים גם אנחנו נאלצים לשבת בפינה ולהשלים עם זוועות העולם.

   ירידה

   מציצה, מין אוראלי, חקירת מערות השופכה. איך שלא תקראו לזה, פעולת הירידה מתוארת היטב במילה "ירידה". רק אנא, נסו להמנע מהתנסויות שכאלה עם אנשים מפוקפקים. מחלות מין לא באמת נחשבות נחשקות במקומות מסויימים באפריקה, כמו שהרופא סיפר לכם כדי שלא תתאבדו.

   ידני

   דרך גסה לתאר עבודות כפיים. נפוץ בעיקר אצל ערסים כבדים, גנבי מכוניות ופועלי נמל.

   יזיז-יזיזה

   ידיד או ידידה שמודעים לתפקידם בעולם הזה, ותפקידם הוא להשתעשע עמכם באופן לא מחייב. את היזיזה לא תצטרך להזמין לארוחת ערב עם ההורים, את היזיז תוכלי לדחוף מהמיטה באלימות ולצרוח עליו כשהוא יבקש לתלות אותך מהתקרה עם רגליים קשורות, בלי לפחד שהוא יפרד ממך.

   .

   ילד מבחנה

   תיאור לאדם שהוריו לא קיימו יחסים מין כדי ליצור אותו, אלא הפרו אותו באופן מלאכותי. לשמחתם הרבה של ילדים כאלה, הם לא צריכים לדמיין את ההורים שלהם מזדיינים. איזה כיף להם!

   .

   יובש וגינלי

   יובש וגינלי מתבטא בתחושת חוסר נעימות באיבר מינה של האישה, או בפשטות, יובש. כמובן שבמקרים קריטיים יש לפנות לרופא, אבל אם את פשוט לחוצה, מתרגשת או לא מנוסה - תנסו להשתעשע ולהרטיבו בדרכים יצירתיות. לשפוך על איבר המין עשרה בקבוקי קולה לא יעזור.


   .

   יצר

   מה שגורם לנו להסתכל על אודי חביון מכיתה י"א3 ולחלום בלילה שהוא מציל אותנו ממפלצת אימתנית כשלגופו טנגה מעור נמר. מה שגורם לנו להזדקף במהירות כשאנחנו נוגעים בחברה שלנו, למרות שייתכן שיש לה פזילה קלה. היצר שולט בכולנו וגורם לנו לעשות דברים מופלאים, לעיתים מטופשים, אך תמיד סקסיים לאללה.

   .

   ימים בטוחים

   הימים הבטוחים הם ימים בהם האישה כביכול לא יכולה להכנס להריון היות והיא לא פורייה. לכן, אנשים נוטים לחשוב שאפשר להזדווג כמו קופי ים ללא דאגות. רק תזהרו - אם בחרתם ללכת על השיטה הזאת - שלא תגמרו עם תאומים בגיל 18, מקללים את דרכי הטבע.


   .