פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   בדרכים

   נועם פנחסוב, מוזיקאי בתחילת דרכו, ישתף אתכם מדי שבוע ברגעים הטובים, המוזרים, המרגשים והדפוקים. נעים להכיר

   מה לי ולזה? האמת שאין לנו יותר מדי במשותף. קצת מפחיד אותי העולם הוירטואלי הזה. אנחנו לא רואים אחד את השני, ובאיזשהו מקום אנחנו גם לא רואים את עצמנו בתוך כל המסכים שהעלימו אותנו.

   אבל כנראה שדרך הבלוג החדש הזה אוכל לגרום לכם להכיר אותי, להכיר מקרוב דרך חיים של מוזיקאי שכבר קרוב ל5 שנים אומרים שהוא "צעיר". פחדים, התמודדויות, עצב, שמחה, שירים ומלא מחשבות.

   אני נועם פנחסוב, מושבניק שהדרים לאחרונה לאזור המרכז.
   בגיל 14 עלה לי רעיון כזה, שאולי אצליח לרגש ולכבוש את תשומת ליבה של הילדה הכי יפה בשכבה. הגעתי ליום ההולדת שלה, שהיה בביתה, עם גיטרה קלאסית לא מכוונת ושרתי לה שיר מול כולם. הייתי ילד כל כך מופנם וסגור שכל מי שנכח באירוע היה בטוח שאני יודע רק להנהן עם הראש כמה מילים, וגם זה בקושי. מה לי ולשירה?

   הניסיון לא היה מוצלח, אלא בעיקר גרר אחריו מבוכה שנמשכה כל השנה. אבל למרות הכישלון התחילה שרשרת התרחשויות ותפנית קיצונית הקשורה לתקשורת שלי עם העולם. מצאתי ריגוש בתוך הדבר העצום הזה שנקרא מוזיקה, מצאתי דרך לבטא את המילים שהחסרתי, כל השנים האלה שקראו לי מופנם.

   בימים אלה אני מופיע ברחבי הארץ עם סיבוב הופעות אקוסטי שהתחיל לפני כשלוש וחצי שנים, זו הדרך שבה בחרתי להגיע אל הקהל הרחב, זו הדרך להפיץ את אלבום הבכורה שלי "אני וכל המחשבות", שיצא בתחילת 2010.

   אבל אני לא אחשוף הכל כבר בפגישתנו הראשונה, אתם יודעים למה.

   נתראה בקרוב,

   נועם פנחסוב.