פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   סופר סטאר

   והשבוע - ארז אלביליה מספר לכם על השבוע שעבר עליו, על החרפנה ועל הבלגנאז'

   תשמעו, אני לא יודע מאיפה להתחיל. השבוע שלי היה כל כך הפוך, שאני בעצמי לא בטוח מה הולך. את המגה-כאפה שלי חטפתי כבר לפני כמה ימים מרונה ופייר, אני עוד לא יודע איך לעכל את זה. דווקא אני תופס מעצמי אחד שקולט את המציאות, אבל את הסופריצה שזאתי עשתה לי, את זה לא הייתי מדמיין. לנפנף אותי בגלל האלביליה?! מכל העולם הייתי מצפה לזה – חוץ ממנה. היא נראתה לי אחרת כזאתי. אחת שלא חושבת בסטיגמות. אז אני יודע שהייתה לה וואחד סיבה, אבל כואב לי לאללה שהיא מפחדת ממני, כאילו מהמשפחה שלי. והכי כואב לי שאשכרה אין לי מה לעשות נגד זה. זה אני. ארז אלביליה. ואי אפשר לקחת מחק להוריד את האלביליה, ולהשאיר רק את הארז.

   עכשיו אם לא מספיקה החרפנה הזאת, אז פתאום באה המלחמה שלא באמת הייתה מלחמה, ואז השביתה שלנו. ועל זה אני רוצה להגיד לכם שאני פעם ראשונה בחיים שלי קלטתי כמה כוח יש לי – גם בלי שאני בכלל אפעיל כוח. יענו, כוח של מכות. ואני אומר לכם את זה, למה זה לקח שכולנו יכולים ללמוד – אם משהו לא בא לכם טוב פשוט תגידו עד כאן, ואם תתעקשו, בסוף גם יקשיבו לכם. עובדה.

   אז זה הבלגנאז' שהיה לי, ובתוך כל הטררם הזה פתאום גם גיליתי משהו נחמד: נחל סומך. תראו, אני עוד לא שם כסף על מה שאני אומר, אבל הבחורה הזאתי, עם כמה שהיא פינוקי ובא לנגח אותה, דווקא יש בה משהו. יענו, היא לא פלטה כמו שנראה בהתחלה, ואם מדברים איתה בשקט אז שומעים שדווקא יש לה עוד דברים שהיא יודעת להגיד חוץ מאכלו לי שתו לי אני ראשונה במקלחת.

   ומה המסקנה מכל זה? המסקנה שהחיים האלה, אתה לא באמת יודע מה הם יאכילו אותך. לפעמים זה יכול להיות קקה בלבן. ולפעמים... לפעמים דווקא איפה שהכי פחות ציפית אתה מקבל סוכרייה.

   יאללה, תהיו טובים

   ארז

   הרגע הכי משמעותי שהיה לי השבוע במגה סטאר?

   כשדורון שפירוב אמר סבבה, שמה שנגיד לו הוא יעשה בלי תיחומנים ובלי מניפולציות.

   על מי מחברי האנסמבל הכי בא לי לצרוח שיסתום את הפה?

   משה, למרות שתכלס בא לי לצרוח עליו לא שיסתום אלא איך לא דיברת?!!! הבן מניאק נתן לאמיר לעמוד בכזאת השפלה שעוד קשה לי לסלוח לו.

   אם לא הייתי פה היית ב:

   אנא עארף. אולי בלמטייל, קורא חומר על נפאל ולאוס ומתכנן איזה טיול מגניב למזרח.