פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   פרסומת אחת ודי

   כמה זמן לוקח לבחורה הזאת לשתות, ומה קורה עם עלמה זק ואלון נוימן? סער גיט מפרסם ומתפרסם

   מסתבר שבארה"ב פרסומות מצליחות להישאר רלוונטיות ומדוברות גם מחוץ למסך. עד היום היה נהוג לחשוב שמה שגורם לזה לקרות זה בעיקר אירוע הסופרבול הגדול שמשאיר אותן מעניינות. עכשיו אפשר להבין שהן מקור מצויין לבאזז בלי לבקש ממנו טובות, ואפילו אם זה לא קורה מהסיבות הנכונות. לפני כשבוע, החליטה הרשת ABC לפסול לשידור פרסומת של מותג ההלבשה התחתונה "ליין בריאנט", בטענה שפרסומת שנוצרה ע"י החברה, ובה דוגמנית לא בדיוק רזה אבל כן מהממת, נושאת אופי חושפני ובוטה. המהלך גרר כעס ומרמור בקרב האחראים על הפרסומת, שמרשים לעצמם לתהול בקול רם מה הסיבה האמיתית לפסילתה של הפרסומת: העובדה שהיא לא מספיק שטוחה ביחס למצופה או שאכן מדובר במוצר שיווקי שהוא טיפה חשוף מהמקובל. אתם מוזמנים לשפוט בעצמכם.

   המצחיקה

   אחרי יעל פוליאקוב על הספינה וברק אובאמה מפזז, "יס" שוב מנסה להראות לנו איזו דרמה הולכת אצלה על מגוון ערוציה, ושהרבה יותר שווה לכם להשתלב בתוכה מאשר להתמסר לחבר'ה בעספור. הפרסומת הנוכחית שלהם מעבירה את המסר הזה בצורה מבריקה עם סצנה מסרט שנראה דומה מאוד ל"מהיר ועצבני 405", רק שבסיומה חבורה של אנשים מוחאים כפיים וצועקים "יס, יס, יס". נחמד, נחמד, נחמד.

   המטומטמת

   הפעם ספרינג לקחו אותנו בלגימה לפסטיבל סמבה ברזילאי, שבו עוצרים המשתתפים מלכת עד אשר תסיים גברת כלשהי את השלוק מהבקבוק. אפשר להעריך את ההשקעה, ועדיין, אפשר לעשות איתה משהו קצת פחות מפוזר בפעם הבאה.

   המפוספסת

   אלון נוימן ועלמה זק הם זוג יציב שגם מרבה להראות את עצמו במקומות המתאימים, ורק בנסיבות איכותיות. אחד מתריע על התפרצות לפסי רכבת, אחת מחקה את שולה זקן באופן מעורר הערצה, וזאת בדיוק הסיבה שהפרסומת ששניהם עושים לקרמסימו כל כך מפוספסת וחסרת פואנטה. וזה לא רק בגלל שהיא מחמיצה את הכישורים שיש לשחקנים מוכשרים כל כך למכור - למרות ודווקא בגלל שיש להם רק חצי דקה לעשות משהו. לתשומת ליבכם.