פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   עושים CTRL Z

   הגולשת האנונימית לא ידעה לאן היא נכנסת כשהתחילה לדבר עם מישהו דרך המחשב. עכשיו התמימות כבר לא תחזור

   כשהתכתבתי איתך בפעם הראשונה הייתי ילדה תמימה וחשבתי שמכל ההתכתבות הזאת נשאר רק ידידים טובים . התכתבתי איתך בזהירות, שמרתי את רוב הפרטים שלי לעצמי ולאט לאט למדתי להכיר אותך. חשבתי שאתה לא מזיק כל עוד אנחנו רק מדברים דרך המחשב. דיברנו וכשהייתי עצובה תמיד ידעת להצחיק אותי. אבל לא הרגשתי אלייך כלום, הקדשת לי שיר מסוים המון פעמים, ומלא איימיילים חמודים.

   יום אחד שלחת לי הודעה: "תגידי, אפשר לספר לך משו אישי וקצת כחול?". ותו רגע נלחצתי מאוד וישר פניתי לחברה הכי טובה שלי, ושאלתי אותה מה לעשות(באותו זמן לא ידעתי מה זה "כחול", והיא אמרה לי שזה משהו גס). היא אמרה לי: "תפסיקי כבר להיות לחוצה, תזרמי איתו, הוא חמוד!". בהתחלה לא רציתי אבל היא שכנעה אותי, אז אמרתי לך טוב, שיהיה, ושאלת אותי: "אבל זה לא יפגע במה שיש בינינו?".

   לרגע חשבתי - מה יש בינינו? אבל אמרתי: "טוב". ואז סיפרת לי בפרטי פרטים איך עשית את זה עם ידידה שלך.נלחצתי וישר סגרתי, בלי למחוק אפילו את ההיסטוריה, ברחתי מהמחשב התקשרתי לחברה הכי טובה שלי והתחלתי לבכות.
   סיפרתי לה הכל ובאותו רגע רציתי להרוג אותה על זה שהיא אמרה לי לזרום איתך.

   לא רציתי איתך יותר שום קשר, רציתי פשוט לעשות ctrl Z ולמחוק אותך! אח שלי בדיוק יצא מהמקלחת וראה שברחתי מהמחשב, הוא הסתכל בהיסטוריה וראה את מה שכתבת לי, והוא סגר לי את האתר ודיבר איתך ואמר לך שתמחוק אותי מהאימייל שלך ושלא תדבר איתי יותר בחיים.

   בהתחלה היה לי קשה לשכוח אותך למרות שכ"כ רציתי, ועם הזמן לאט לאט שכחתי אותך. אבל עדיין נשאר ותמיד יישאר לי ממך זיכרון קטן, השיר שהקדשת לי כ"כ הרבה פעמים, השיר שאהבתי כ"כ לפני שפגשתי אותך ועכשיו אני לא יכולה לשמוע. דבר אחד לא ידעת וכנראה שגם לא תדע. לקחתי את זה כ"כ קשה, לא רק כי הייתי תמימה. לקחתי את זה ככה כי אני דתייה.

   אני יודעת שחלק יגידו שהבאתי את זה על עצמי. אז כן, אני יודעת, ואני מצטערת על כל רגע.

   ואיזה סיפורים אתם הייתם מוחקים? ספרו לנו ואולי תזכו באייפוד שאפל מתנה!

   נכון שבכל פעם שאתם לוחצים CTRL+Z אתם ממש מתבאסים שאי אפשר לעשות גם בחיים האמיתיים את אותה הפעולה? כמה מאושרים יותר היינו כולנו אם היה אפשר, בלחיצה אחת, לבטל ולמחוק את כל הדברים הנוראים שעשינו ושעשו לנו.


   זאת הבמה שלכם - שלחנו לנו סיפורים, שירים, ציורים, תמונות או כל מה שיצרתם, שמספר על רגע בחיים שלכם שהייתם מתים למחוק. אנחנו נעלה את המוצלחים ביותר לאתר, ויש לנו גם פרסים! בכל חודש, בחצי השנה הקרובה, היצירה ששמערכת וואלה! zone הכי תאהב, תזכה את השולח באייפוד שאפל מתנה.