פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   עושים Ctrl Z

   היית יוצאת עם החבר הכי טוב של האקס שלך? הגולשת האנונימית עשתה בחירה שהיה היתה רוצה למחוק

   היית חבר של האקס שלי, מהפעם הראשונה שפגשתי אותך ראיתי שאתה בחור לעניין. עוד לפני שידעתי מה הסיפור שלך באמת חשבתי שיהיה לי טוב איתך, ואני לא אומרת שלא היה לי טוב. כמו בכל מערכת יחסים תמיד יש עליות וירידות, אבל איתך זה היה שונה.

   כשיצאתי עם חבר שלך, הוא סיפר לי שביקשת שהוא יכיר לך מישהי חדשה כדי שתשכח את האקסית שזרקה אותך. הוא סיפר לי שישר כשהכרת את ידידה שלו, כבר ידעת את כל הצעדים כדי להתחיל איתה. וזה נראה לי מאד טבעי ומאד סבבה שאתה בחור שיודע איך באמת לפעול ולהתנהג בפומבי כדי שבנות יאהבו אותך, אבל לא ידעתי שבתוך ליבך אבל עדיין שבור על האקסית שלך ופה הבלגן התחיל.

   כבר כשהייתי עם החבר שלך היו לי ולך פילרטוטים קטנים ולחבר שלך זה לא הפריע, לפחות הוא לא הראה התנגדות. כשנפרדנו ונשארנו כביכול ידידים התחלתי לדבר איתך בלי שום התנגדות ממנו, והוא תמיד הביע שאין לא בעיה עם זה שאנחנו מדברים ומתקרבים יותר ויותר.

   היה לנו טוב, הייתי מאושרת איתך. זו היתה הפעם הראשונה הרגשתי שאני כל כך שמחה שאתה אוהב אותי ושיש לי אותך. היית האהבה הראשונה שלי ואני לא מתחרטת עליה ובחיים לא אתחרט עליה. אבל אני מתחרטת על הרגע שבאמת חשבתי שזה רעיון לא רע בכלל להתקרב לחבר הטוב של האקס שלי, והייתי רוצה לעשות ctrl+z ולמחוק את המחשבה שאין בעיה עם זה שיהיה לנו טוב ביחד. שהאקס שלי והחבר הטוב שלך נמצא בינינו ותמיד בקרבתנו. כי תמיד היה לי את החשש שזה באמת מפריע לו שאני ואתה ביחד.

   ואיזה סיפורים אתם הייתם מוחקים? ספרו לנו ואולי תזכו באייפוד שאפל מתנה!

   נכון שבכל פעם שאתם לוחצים CTRL+Z אתם ממש מתבאסים שאי אפשר לעשות גם בחיים האמיתיים את אותה הפעולה? כמה מאושרים יותר היינו כולנו אם היה אפשר, בלחיצה אחת, לבטל ולמחוק את כל הדברים הנוראים שעשינו ושעשו לנו.

   זאת הבמה שלכם - שלחנו לנו סיפורים, שירים, ציורים, תמונות או כל מה שיצרתם, שמספר על רגע בחיים שלכם שהייתם מתים למחוק. אנחנו נעלה את המוצלחים ביותר לאתר, ויש לנו גם פרסים! בכל חודש, בחצי השנה הקרובה, היצירה ששמערכת וואלה! zone הכי תאהב, תזכה את השולח באייפוד שאפל מתנה.