פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   סופר סטאר

   עוד שבוע עבר, ושוב נחל סומך חופרת לנו על השבוע הנורא שעבר עליה. באמת לא קל להיות נחל סומך, מסכנה

   אני הכי שייקי. בחיים שלי לא היה לי שבוע מחורבן יותר מהשבוע הזה. בגלל זה גם דורון אמר לי שאפילו שכבר כתבתי בשבוע שעבר, אז גם השבוע תורי. כאילו בגלל מה שקרה. אז מי שחושב שזה לא פייר, שינוח. אם הייתי יכולה לעשות CTRL Z על השבוע האחרון, הייתי מוותרת גם על זה.

   מגה סטאר (yes)
   מסכנוני

   מכירים את זה שכשילדים וכועסים על ההורים, אז הם תמיד אומרים שהם רק בני אדם והם לא מושלמים. ונכון שבלב קצת לא רוצים להאמין להם כשהם אומרים את זה? אז אני השבוע גיליתי סופית שלא רק שאבא שלי לא מושלם, הוא גם לא בנאדם. ולא, אני לא מגזימה. תגידו אתם - איזה אבא עושה לבת שלו לחשוב ששונאים אותה ורוצים לרצוח אותה? אז אומרים לי שהוא עשה את זה כי הוא אוהב אותי. כי הוא רצה שככה אני אצליח יותר בתוכנית. צודקים. בדיוק בשביל זה הוא עשה את זה – וזה הרבה יותר מעליב.

   מבינים, כשאתם שומעים יקי סומך, כל מה שאתם חושבים זה אבא של נחל. אבל פעם מזמן, לפני איזה 200 שנה, כשהוא היה בגילי היום, יקי סומך לא רק היה "אבא של" (טכנית הוא באמת לא היה אז אבא של...) יקי סומך היה בדרך להיות סטאר. אבל זה לא קרה, וכל מה שנשאר לו זה רק הסיפורים על איך הוא כמעט נהיה סטאר. ואז באתי אני, ואת כל החלומות שלו שהוא לא הגשים הוא הלביש עלי. בנה על זה שאני אתקתק לו אותם במקומו. אז מאז שאני כזאת קטנה הוא הריץ אותי מאודישן לאודישן, ותמיד היה מבטיח "לך לא יקרה מה שקרה לי. אני אדאג לזה". אבל מה שאבא שלי לא הבין אף פעם זה שאני לא צריכה שהוא ידאג לי. ושאם הוא יעצור רגע ויסתכל עלי – הוא יראה שיש לי מספיק כישרון משל עצמי בשביל להצליח, גם בלי שהוא יסלול לי את הפאקינג דרך. אז אבא, קוקו, תראה – אני פה.

   אוהבת,

   נחל

   הרגע הכי משמעותי שהיה לי השבוע במגה סטאר?

   כשתפסו את אבא שלי

   על מי מחברי האנסמבל הכי בא לי לצרוח שיסתום את הפה?

   תתפלאו, אבל עכשיו רק בא לי לשתוק

   אם לא הייתי פה הייתי ב:

   איזה אודישן לוואאטאבר