פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   עושים CTRL Z

   הגולשת האנונימית היתה מוחקת את הרגע בו הכירה את אהבת חייה, כי זה גרם לה, בסופו של דבר, לבגוד בחברה. ובעצמה

   הפעם הראשונה שראיתי אותך הייתה לפני שנתיים, היית כ"כ יפה, והחיוך שלך... וואו, החיוך שלך. חברים שלך אמרו לי שאתה רק מנצל בנות, דופק וזורק, שאתה אוהב רק בלונדיניות עם דאבל די, שאין לי סיכוי איתך ושאתה לא בשבילי. לא התקרבתי אלייך, אבל גם לא האמנתי לסיפורים האלה עלייך. היה לי את רועי באותה תקופה, סוף י', וכבר הרגשתי שזה לא אותו דבר איתו מאז שהכרתי אותך. אהבתי אותו מאוד, אבל הרגשות שלי אליו אפילו לא התקרבו למה שהרגשתי אלייך.

   לא האמנתי בכלל שיש דבר כזה אהבה ממבט ראשון, בטח שבלי להכיר את הבנאדם, אבל התאהבתי בך ולא הבנתי אפילו למה. כל הזמן היית בסביבה שלי, גם ביציאות של שישי. היית שקט כזה, שנון, מדהים... העיניים שלך היו העיניים הכי יפות שראיתי, מלאות משמעות, בוגרות. התלבטתי ימים אם להוסיף אותך באייסיקיו, התחלנו לדבר וגיליתי שיש לך גם אופי, שהעיניים שלך לא משקרות לי.

   דיברנו כל יום, שעות, סיפרת לי הכל וגם אני סיפרתי לך... כמעט הכל. החיוך שלך עשה אותי מאושרת, היית כ"כ חשוב לי ואני יודעת שהייתי חשובה לך ... שלחת לי סמס שאתה חייב לדבר איתי וקיוויתי כ"כ שזאת השיחה שחיכיתי לה חודשים, שתסתיים בלי הרבה מילים. אבל התאכזבתי, אמרת לי שאתה חושב שהחברה הכי טובה שלי מדהימה, שאתה חייב להכיר אותה, ושאני אסדר ביניכם. הרגשתי שיש לי בור באמצע החזה. יכולתי לשמוע את הלב שלי נשבר לחתיכות.

   מור לא הילדה הכי יפה בעולם, קטנה כזאת, עם שיער שחור, עיניים כחולות גדולות וממש לא דאבל די, ילדה של קשרים רציניים לא של סטוצים. לא של מה שאתה חיפשת. קיוויתי שתנצל אותה,
   רציתי לספר לה שאתה רק תשתמש בה ותזרוק. אבל ידעתי שאתה לא הילד שאמרו שאתה. ביקשת שאני אסדר לך אותה ועשיתי את זה למרות שכאב לי. היא הייתה מאושרת ואני המשכתי לאהוב אותך כמו שלא אהבתי אף אחד בחיים שלי.

   יצאתם שלושה חודשים והיא סיפרה לי על הדייטים שלכם, על הנשיקה הראשונה שלכם, על שהיא מתכננת את הפעם הראשונה שלה איתך, עוד שבוע או שבועיים... ונשבר לי הלב, כי ידעתי שאתה מאושר איתה.

   דפקת אצלי בדלת ב3 בבוקר אחרי שיצאת עם חברים שלך, שיכור לגמרי. הכנסתי אותך, וידעתי טוב מאוד מה אני עושה כשנישקתי אותך והפשטתי אותך. לחשת לי שאתה אוהב אותי ולחשתי לך בחזרה, זה היה אמיתי, אני יודעת, אני הרגשתי את זה, אני הרגשתי אותך. ידעתי שהחברה הכי טובה שלי היא החברה שלך, לא שכחתי לרגע, אבל אהבתי אותך כ"כ.

   אף פעם לא סיפרת לה על הלילה הזה, וגם אני לא. היא עדיין חברה הכי טובה שלי ,היא עדיין מספרת לי עלייך וכואב לי להסתכל לה בעיניים כל יום ולדעת שעשיתי לה דבר כזה. ושאני משקרת לה.

   מאז לא היה לי אף אחד, כמה סטוצים. רועי לא מדבר איתי מאז שנפרדתי ממנו. ואף אחד לא משתווה לך אפילו, אין יום שאני לא חושבת עלייך ועל מה שהיה בנינו. ואולי זאת קלישאה אבל הלב שלי שבור, שבור גם שנתיים אחרי, אחרי שבחרת בה ולא בי.

   אני לא יודעת על מה הייתי עושה ctrl+z . על הלילה שהיינו ביחד, או על הרגע שראיתי אותך בפעם הראשונה, אבל אני יודעת שאף פעם אני לא באמת אצליח לשכוח אותך.

   ואיזה סיפורים אתם הייתם מוחקים? ספרו לנו ואולי תזכו באייפוד שאפל מתנה!

   נכון שבכל פעם שאתם לוחצים CTRL+Z אתם ממש מתבאסים שאי אפשר לעשות גם בחיים האמיתיים את אותה הפעולה? כמה מאושרים יותר היינו כולנו אם היה אפשר, בלחיצה אחת, לבטל ולמחוק את כל הדברים הנוראים שעשינו ושעשו לנו.

   זאת הבמה שלכם - שלחנו לנו סיפורים, שירים, ציורים, תמונות או כל מה שיצרתם, שמספר על רגע בחיים שלכם שהייתם מתים למחוק. אנחנו נעלה את המוצלחים ביותר לאתר, ויש לנו גם פרסים! בכל חודש, בחצי השנה הקרובה, היצירה ששמערכת וואלה! zone הכי תאהב, תזכה את השולח באייפוד שאפל מתנה.