פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   סופר סטאר

   לא קל להיות נחל סומך, במיוחד כשכולכם מקנאים בה ורוצים לרצוח אותה. קבלו אותה מתבכיינת על השבוע שהיה לה

   או מיי גוד בא לי למות!!!! כאילו סורי, לא, דליט, ממש לא בא לי למות, אבל כאילו יש איזה מישהו שרוצה להרוג אותי, וזה הכי לא פייר, כי מה עשיתי?!! אפילו שאם אני באמת באמת חושבת על זה, אז אני מבינה למה: זה מישהו שמקנא בי. פור שור. אבא שלי מאז שאני כזאת קטנה הוא היה אומר לי: "העולם מתחלק לשני סוגים של אנשים – כאלה שיקנאו בך ואני". כאילו אני, זה הוא. אבא שלי. ומה שהוא בעצם רצה להגיד זה שהוא היחיד בעולם שאוהב אותי באמת וכל השאר... כבר הבנתם לבד. ואני לא מאשימה אותם. הכי בצניעות – נולדתי מושלמת. אפילו אני לפעמים מקנאה בעצמי – אבל רק בימים שהשיער לא מסתדר לי.

   נורא קשה להיות אני

   אז מהבטן אני רגילה שאנשים מקנאים בי, אבל השבוע זה הגיע לשיא. ואני לא מדברת רק על זה שדיברתי עליו. אני מדברת גם על רונה ועל ארז ועל כל הנחשים פה, שעשו תחמונים שאני לא אהיה חניכה תורנית. כאילו, אני כבר הכי הבטחתי לכולם שאני אצביע להם אם הם יצביעו לי, ואז בא אלביליה ומשכנע את כולם שיצביעו לרונה. כאילו מה, זה שהוא פושע אומר שמותר לו להתנהג כמו עבריין? אז אני אמרתי *#$% (אמרו לי לא לכתוב גסויות). אם הוא בא בכוח אני אבוא עוד יותר בכוח, ובשביל זה לא ניקיתי כשרונה אמרה לי. וזה לא בגלל שרציתי לעשות דווקא. זה בגלל שרציתי להבהיר את הנקודה. קוראים לזה "להצביע ברגליים", וזה אומר שכשלא נאה לך, אתה לוקח את התחת שלך ומתחפף. זאת דמוקרטיה.

   תקוו שאף אחד לא ירצח אותי

   אבל אני אגלה לכם סוד: זה עשה לי עצובי. גם זה שכולם פה לא הכי מתים עלי, וגם זה שיש מישהו בחוץ שהוא עד כדי כך לא אוהב אותי שהוא רוצה שאני אמות. כי האמת היא שלא יודעים את זה עלי, אבל כשלא רואים, אז גם אני בנאדם.
   תאחלו לי שלא ירצחו אותי. אוהבת אתכם
   XOXO
   נחל

   הרגע הכי משמעותי שהיה לי השבוע במגה סטאר?

   כאילו דה: כשגיליתי שמישהו רוצה להרוג אותי .

   על מי מחברי האנסמבל הכי בא לי לצרוח שיסתום את הפה?

   ארז, צלול, אבל אני פוחדת שהוא יוציא עלי סכין או משהו .

   אם לא הייתי פה הייתי ב:

   אין כזה דבר. הייתי פה.