פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   עושים CTRL Z

   הגולשת האנונימית לא מאמינה עוד באהבה, והיא היתה מתה לחזור ולמחוק את מה שגרם לה להגעל מהמחשבה שמישהו יקח לה את הלב

   אני הייתי רוצה למחוק את הרגע בו הבנתי שאני לא מאמינה באהבה. כולם פה כותבים על אהבת חייהם, אנשים סביבי מסתדרים בזוגות ובכל מקום מצהירים על אהבתם ורק אני פשוט נגעלת מהם. יכולתי למצוא חבר בשנייה באמת, ואני לא שחצנית אבל אני פשוט לא מסוגלת. אני לא מסוגלת לתת את עצמי לבנאדם אחד שלו יהיה שייך הלב שלי. אני רוצה שהלב שלי יישאר אצלי. אני לא מסוגלת להתאהב. אני לא מאמינה שמישהו יכול.
   הייתי רוצה להיות תמימה שוב.
   להאמין שיש אהבה ולהאמין שלי זה יכול לקרות. אולי אם הייתה לי קצת תקווה הייתי
   מצליחה.

   אני לא מסוגלת לחשוב על זה אפילו שאני אהיה עם מישהו, שייכת למישהו. אני לא רוצה להתקרב לאף אחד ולפגוע בו, כי ברור לי שקשר רציני אני לא מחפשת. הייתי רוצה לחזור כמה שנים אחורה, למחוק את החוויות שהביאו אותי למצב הזה. למחוק את היום בו אמרת לי: "אני אגיד לך את האמת, אם תעזבי אותי אני לא אשב בבית ואבכה, את מכירה אותי. אני פשוט אמשיך להכיר בנות אחרות. זה יעבור".

   איך היית תמיד אומר - אנחנו פה כדי לשמח אחד את השני. איך זה שאף פעם לא באמת הייתי מאושרת? ועכשיו התפיסה שלך הביאה אותי למצב הזה... למצב שבו אני לא מסוגלת להתחבר לאף אחד עד כדי להיות שלו. כי אני נגעלת... אני מפחדת... אני רוצה לשלוט על עצמי, והיחיד שאני מסוגלת להתקרב אליו זה אתה.

   זה מה שרצית, לא?

   ואיזה סיפורים אתם הייתם מוחקים? ספרו לנו ואולי תזכו באייפוד שאפל מתנה!

   נכון שבכל פעם שאתם לוחצים CTRL+Z אתם ממש מתבאסים שאי אפשר לעשות גם בחיים האמיתיים את אותה הפעולה? כמה מאושרים יותר היינו כולנו אם היה אפשר, בלחיצה אחת, לבטל ולמחוק את כל הדברים הנוראים שעשינו ושעשו לנו.


   זאת הבמה שלכם - שלחנו לנו סיפורים, שירים, ציורים, תמונות או כל מה שיצרתם, שמספר על רגע בחיים שלכם שהייתם מתים למחוק. אנחנו נעלה את המוצלחים ביותר לאתר, ויש לנו גם פרסים! בכל חודש, בחצי השנה הקרובה, היצירה ששמערכת וואלה! zone הכי תאהב, תזכה את השולח באייפוד שאפל מתנה.