פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   סופר סטאר

   איזה כיף לכם. עוד שבוע עבר, והיום ארז אלביליה כותב על השבוע שהיה לו

   היי, מה העניינים? זאת פעם ראשונה שלי ככה, ואני לא בטוח מה עושים. דורון אמר לי שהבלוג הזה הוא בשביל שאני אוכל לספר לצופים של מגה סטאר מה העניינים איתי, בלי מצלמות. אבל זה מוזר לי, גם כי אני בכלל לא רגיל לכתוב, וגם כי בדוגרי – אין לי מושג מה העניינים איתי. אני בבלבלות שחבל על הזמן, ולמה? זה הכי הורס אותי – בגלל בחורה. רונה. קולטים את הפדיחה?! בחורה שיגעה לארז אלביליה את המוח. אנחנו לא מכירים אני ואתם, אבל אני אומר לכם שהייתי שם כסף על זה שבחיים זה לא יקרה לי. בחוץ, לא במגה סטאר, אין כזה דבר. אם מישהי דופקת לי קטע, היא הופכת אצלי לאוויר. אבל זאתי, רונה, היא מחרפנת לי את הצורה ואין לי לאן לברוח.

   מגה סטאר (yes)
   מסכן ארז, הוא בבלבלות

   הקטע הוא שבכלל לא תכננתי שמשהו כזה יקרה לי פה, ובטח לא עם איזו תל אביבית מתחכמת כזאתי שמעריצה את חווה אלברשטיין ונועלת קיפי. אבל היא, היה בה משהו שנגע לי בלב, והיא עשתה לי לרצות לחבק אותה, ואז... אז פתאום כאילו הרגשתי איך היא מתיישבת לי בתוך הנשמה. עכשיו אני אגיד לכם עוד משהו, אני חותם שגם אני עשיתי לה משהו. ואני יודע מה אני מדבר. אני הרגשתי את זה כשהתנשקנו שהיא גם... אתם יודעים. אבל היא אומרת שלא, ושיש לה חבר וכל החרא הזה, אפילו שהוא בכלל נפנף אותה בשידור חי.

   אז עכשיו אני לא יודע מה לעשות. להתעקש עליה? לוותר לה? לתפוס מרחק? אבל לאן אני אתרחק? אנחנו שנינו תקועים פה. בקיצור, כמו שאמרתי, אני בבלבלות. תעשו טובה תחזיקו לי אצבעות שמתישהו בקרוב אני אתיישר, סבבה?

   הרגע הכי משמעותי שהיה לי השבוע במגה סטאר?

   כשחשבנו שוובה הוא משת"פ שלא ההפקה ואז גילינו שלא

   על מי מחברי האנסמבל הכי בא לי לצרוח שיסתום את הפה?

   נישל די מעצבנת אותי. היא קרצייה משהו פחד, וגם ממציאה דברים על אנשים

   אם לא הייתי פה הייתי ב:

   חוף מציצים משחק מטקות. שמענו שכבר חם מספיק ללכת לים, נכון?