פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   עושים CTRL Z

   הגולשת האנונימית היתה מוחקת את זה שהיא פספסה את האהבה הכי גדולה, רק בגלל שהיא פחדה ממה שיגידו אחרים. קרה לכם פעם?

   הייתי מוחקת את הרגע בו שיקרתי. שיקרתי כי לא יכולתי, כי לא יכולתי להיות עם אהבת חיי בגלל חברות, שעכשיו כשאני מסתכלת על זה, באיזה אופן הן חברות בכלל? חברות שפחדתי לגלות להן שאני מאוהבת, חברות שפחדתי לגלות להן עם מי אני נפגשת, חברות שבגללן אני עכשיו משקרת לאהבת חיי.

   הוא היה האהבה הראשונה שלי, האמיתית. לא, בעצם, לא היה הוא עדיין. כל יום מדברים. אין יום כזה שלא צוחקים, נפגשים, כמובן שבסתר בגלל החברות. במשך 5 חודשיים מדברים בלי סוף, מאוהבים אחד בשני ברמות, אבל לא יכולים להיות ביחד. ולמה? רק בגללי, כי אני בחרתי בחברות ולא במי שאני באמת אוהבת. פחדתי להגיד להן שאני מאוהבת בילד הזה. תמיד לידן התנהגתי כאילו הוא סתם רודף אחריי ואני לא שמה עליו, אבל זה הכי לא נכון, אני הייתי מאוהבת בו. ידעתי שהן יגידו שהוא ערס, שהוא לא מתאים לי, שהוא לא לרמה שלי והכי פחדתי שיגידו שהוא לא אוהב אותי, למרות שידעתי שהוא אהב אותי הכי בעולם, אבל הן לא יודעת לפרגן אז ויתרתי עליו. כל פעם שהוא שאל אותי מתי נהיה יחד, אמרתי שאני לא אוהבת אותו מספיק, ולמרות שכל היום חשבתי עליו וכל הזמן רק דמיינתי אותנו יחד, שמתי לי מחסום.

   לאחר 5 חודשים שהוא מנסה ומנסה, הוא הבין שאני ילדה קטנה ולא רצינית, והתנתק ממני למשך שבוע. לא הבנתי למה ניסיתי קצת לדבר, אבל ראיתי שזה לא אותו הדבר ביחס שלו אליי, בדיבור שלו אליי. אז עזבתי. אמרתי שהוא בטוח יחזור לדבר איתי. נכון שצדקתי, אבל במשך השבוע הזה גיליתי שהוא עם ילדה אחרת. ילדה שהוא לא באמת אוהב. ילדה שהוא איתה רק כדי לפגוע בי ולהראות לי שהוא לא צריך אותי. נכון שאחרי שבוע איתה הוא חזר לדבר איתי כי הוא אומר שאני הדבר הכי טוב שקרה לו בחיים, אבל אני? אני נפגעתי, נפגעתי מזה שהוא הולך למישהי אחרת. אם בן אדם רוצה, הוא ינסה כול!

   באותו רגע אמרתי שאני מוחקת אותו מחיי, מוחקת את האהבה הראשונה שלי. ואני לא מאשימה אותו, רק יותר נכון אני מאשימה את עצמי, מאשימה את עצמי בזה שלא נתתי לעצמי לעשות את מה שהלב בחר שחסמתי את הרגשות שלי רק בגלל חברות. אני לא יודעת אם לקרוא להן חברות, אפילו בגלל אותן חברות נפגעתי כ"כ ואני עדיין פגועה.

   עכשיו זה כבר לא ילך בינינו. אני לא יודעת מה קרה לי, אבל מאותו רגע שגיליתי שהוא היה עם ילדה אחרת אני לא מצליחה להתקרב. אני לא מצליחה לדבר כמו פעם, זה ממש לא כמו פעם... ועוד משהו שהכי כואב לי, זה שאני חשבתי שהוא יחכה לי כול הזמן, עד שאני ארצה, אבל חטפתי מכה כ"כ קשה כשראיתי שאני לא יכולה לשחק באנשים, אני לא יכולה לעשות מהם צעצוע שלי, אם אני אוהבת ורוצה אני צריכה להעיז ולתת לרגשות שלי לפעול ולא להקשיב לאנשים אחרים כי את בוחרת לעצמך איך החיים שלך יראו. אז עצה שלי, בנות, אל תוותרו בשביל אף אחד. זה לא שווה את זה. ורק שתדע שאתה חלק גדול מהחיים שלי. אני לא אשכח אותך לעולם, אהוב יקר שלי.

   ואיזה סיפורים אתם הייתם מוחקים? ספרו לנו ואולי תזכו באייפוד שאפל מתנה!

   נכון שבכל פעם שאתם לוחצים CTRL+Z אתם ממש מתבאסים שאי אפשר לעשות גם בחיים האמיתיים את אותה הפעולה? כמה מאושרים יותר היינו כולנו אם היה אפשר, בלחיצה אחת, לבטל ולמחוק את כל הדברים הנוראים שעשינו ושעשו לנו.

   זאת הבמה שלכם - שלחנו לנו סיפורים, שירים, ציורים, תמונות או כל מה שיצרתם, שמספר על רגע בחיים שלכם שהייתם מתים למחוק. אנחנו נעלה את המוצלחים ביותר לאתר, ויש לנו גם פרסים! בכל חודש, בחצי השנה הקרובה, היצירה ששמערכת וואלה! zone הכי תאהב, תזכה את השולח באייפוד שאפל מתנה.