פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   מכתבים למערכת

   הרבה דברים מעצבנים בעולם הזה שגורמים לנו לרצות להתאבד מחר. מזל שתמיר זוהר פה כדי לענות לכם

   בשבוע החולף, נאלצתי להתמודד עם טרגדיה רפואית שמעיקה עליי גם עכשיו. האוגר הפרסי שלי עבר התמוטטות עצבים. מסכן. אילו היה קורא וואלה! ZONE, היה יכול פשוט לשלוח תלונה עם כל מה שמעצבן אותו בעולם, ובוואלה! בפרט, וכך היה מונע את אותה התמוטטות ארורה. ואחרי פסקת הפתיח המיותרת והאינפנטילית הזו, הנה מיטב הקטעים שנחתו לנו במייל.

   מרק סוקול, בן 21, מתעצבן:

   אינני עוקב אחרי המדור שלכם, נתקלתי בו ממש בטעות בשעה 2:00 בדיוק ביום שישי. לא באמת איכפת לי מה אתם חושבים, ותכלס אני מביע את כעסי מספיק על מברשת השיניים שלי, כאשר אני מצחצח בברוטליות את שיניי ומשאיר צלקות מלחמה בחניכיים- אז אין לי שום צורך בכם. מה שכן, יהיה נחמד לחפש את עצמי שוב בגוגל ולמצוא משהו יותר רציני (ותו לא) מאשר חשבונות באתרי היכרויות ועצומות חסרות תכלית למיניהן.

   אז ניגש לעניין: מה הקטע עם כל העניין הזה של ה"עזרה לזולת"/"אלתרואיזם"/"קהילתיות" או איך שתקראו לזה?! הרי כולנו יודעים שהמדינה לא מקפחת אף אחד ויש הרבה יותר תקציב ברווחה, בגימלאים, בבריאות, בחינוך, בסביבה מאשר בביטחון או בביטחון הרוחני שלנו- דת! תפסיקו להקים עמותות שטותיות, תרומות, הפגנות או להשתמש בדבר הכל כך לא חיוני הזה שנקרא פייסבוק כדי לקדם את הרעיונות הטיפשיים שלכם! תנו לאלה עם הנסיון הרב והידע העשיר שמעליכם לנהל את העניינים כמו שצריך!

   תמיר זוהר עונה:

   טוב אחי.

   א., בת 25, מתעצבנת:

   שלום, שמי א. ואני ממורמרת. אומרים שגברים יהפכו בזמן הקרוב למוצר מיושן, יוקם בנק זרע ושאנחנו הנשים (השולטות) נגיע לשם לעשות ילדים... נווו מתי זה כבר יהיה?! אני מחכה ומחכה, ועדיין אני רואה ברחובות את המין הנכחד והדבילי הזה מסתובב לי בין הרגליים. דבילים! הם קוראים למכוניות שלהם בשמות של בובה ויפיופה, הם מחפשים זוגיות אבל ברגע שאת מראה לו אהבה הוא מקבל רגליים קרות, סליחה רגלי קרח מקוטב דרומי ובורח כמו כלב עם הזנב בין הרגלים!!!

   יאלה, אני קוראת לכל נשות ישראל להכחיד את הגזע השחוק הזה, בואו נהיה כולנו לסביות
   העולם היה מקום יותר טוב, אני בטוחה!

   תמיר זוהר עונה:

   כן!! צודקת! תהיו כולכן לסביות!! גם אני בטוחה!! פמיניזם לשלטון!! יופי! אחח, מרמור נשי..

   אודטה, בת 57, מתעצבנת:

   האמת שאותי אישית שום דבר לא מעצבן. אני לא בנאדם שמתעצבן. לעומתי, חברותיי טוענות כי לפעמים נגן הוידאו באינטרנט נתקע להן. אבל באמת, שאני אישית לא מתעצבנת על שום דבר.

   תמיר זוהר עונה:

   אחח, איזו נשמה. לא סתם אנחנו אוהבים את אודטה. לחברותייה, לעומת זאת, ארצה להגיד - אולי הבעיה היא אצלכן?! הא, חשבתן על זה? תמיד הבעיה היא אצלנו. נגן הוידאו של וואלה! הוא מהטובים שבאתרי ישראל, הוא חדיש ומשוכלל ומתחדש כל יומיים בערך, אז אולי הבעיה היא במחשב הטרנטה שלכן? אולי הבעיה היא שאתן בכלל לא יודעות איך מדליקים אותו? הא? הא?! יום נפלא.

   רוצים גם להתעצבן? שלחו לנו מה מרגיז אתכם באתר, אילו כתבים אתם שונאים ובכלל - מה מביא לכם ת'קריז בעולם הזה. התלונות הנבחרות שלכם יופיעו פה בשבוע הבא.