פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   סופר סטאר

   כמו בכל שבוע, אחד מחברי האנסמבל כותב לכם ורק לכם מתוך האולפן הסגור. מה לרונה יש לספר לנו?

   תכלס, עוד בכלל לא הספקתי לעכל את זה שאני פה, אבל כל יום אני חוטפת זבנג לפרצוף שאומר לי "תתעוררי כבר, נודניקית". אני בחיים שלי לא הייתי מדמיינת שאני אגיע לכאן, נשבעת לכם. עוד מלפני הצבא עשיתי לעצמי תוכנית עבודה: קודם אני אוספת חומר מקורי, אחר כך אני רצה איתו במועדונים קטנים, צוברת קהל ובסוף מגיעה לחברת תקליטים ומקווה שהם יסכימו להוציא לי דיסק. אבל אז יצא שבאתי לפה להפגין נגד דודי שחק החרמן הקטן החרמן, ושפירוב, שהוא העורך של מגה סטאר, הצליח לשכנע אותי להישאר.

   הוא התלבש לי על נקודה רגישה – יהודית רביץ. התחמן הזה אשכרה עשה לי להאמין שיש אולי מצב לקומבינה עם יהודית. מאז שאני כזאת קטנה אני חולמת על דואט עם יהודית רביץ. אם הייתם שואלים אותי לפני שבועיים מה אני חושבת על אנשים כמוני, הייתי אומרת שהם עושים לי גירודים. למה אני מאמינה שאמן אמיתי צריך להבשיל לאט, בקצב שלו. ובאמת כבר אלף פעם מאז שהגעתי אמרתי לעצמי, קדימה שלמון, תארזי ת'פקלאות ותלכי. זה קרה לי כשהודיעו לנו שאנחנו עוברים לגור באולפן, והכי הכי הרגשתי שזה לא המקום שלי כשליהי מתה. כאילו רבאק, בחורה צעירה עם פול כישרון הולכת קאפוט 15 מטר ממני, ואני לא מקפלת את עצמי ובורחת? אז אני לא יודעת אם זה רצח כמו שהשמועות פה אומרות או שהיא דפקה לעצמה כדור – אבל וואלה, בטוח שמשהו מאוד מאוד לא טוב קרה, אז למה אני עוד פה?

   מגה סטאר (yes)
   למה אני עוד פה?

   אני במגה סטאר לא רק בשביל עצמי. וזה לא שאני מנסה להגיד שאני חותרת לשלום עולמי או משהו בסטייל. אבל אני צריכה לזכות במגה סטאר בשביל להציל את חברה שלי, מיה. וכל פעם שאני רק מזכירה את השם שלה אני מרגישה איך מישהו צובט לי את הבטן מבפנים ואוטומטית עולות לי דמעות בעיניים. מבינים, מיה, היא... היא בבית חולים, והיא צמח, והחרא הזה קרה לה בגללי. אז לא משנה עכשיו הפרטים, אבל כמה שקשה לי, זה כלום לעומת מה שעובר עליה.

   טוב, יש לי עוד שתי דקות לפני שלוקחים את הלפטופ ממני ואני רוצה לרחוץ קודם פנים. לא בא לי שיראו שבכיתי, ויחליטו לעשות מזה פרומו. אז בבקשה בבקשה בבקשה, אם מישהו מכם שקורא את הפוסט הזה ומכיר אותה ומכיר אותי, אז שיגיד לה שתהיה רגועה - רונה תעשה הכל בשביל להוציא אותה מזה.
   יאללה, תמסרו ד"ש

   רונה

   הרגע הכי משמעותי שהיה לי השבוע במגה סטאר?

   המוות של ליהי. שתי דקות לפני עוד שאלתי אותה אם היא רעבה ופתאום – בום. הלכה. זה לא נתפס כזה דבר

   על מי מחברי האנסמבל הכי בא לי לצרוח שיסתום את הפה?

   נחל סומך, חופשי. זאתי אין לה אלוהים. היא רוצה לנצח בתוכנית ולא משנה לה על מי היא דורכת בדרך

   אם לא הייתי פה הייתי ב:

   בלבונטין 7 עושה באלאנס לפני ההופעה שלי