פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   מילון הסקס הגדול של zone - ב'

   פרוייקט הענק ממשיך! בכל שבוע מוסיפים אות למילון הסקס הרשמי והמענג של וואלה!Zone. אתם מוזמנים להוסיף ערכים. והיום, האות ב'

   ברתולין

   הדבר הזה, שיש באיבר מין של בנות, שאף אחד לא יודע איך קוראים לו. מה שמייצר רטיבות. קוראים לזה ברתולין, וזה מתחרז עם בתולין! קטע.

   בתולין

   שנות הנעורים שלכם סובבות סביב אובדנו של הדבר הזה. אתם רודפים אחרי זה, מחכים לזה, חולמים על זה, מפנטזים על זה ונוגעים בעצמכם בשעת לילה מאוחרת, תוך כדי שאתם מריצים את זה בראשכם – אבל למעשה, זה יהיה כ"כ כואבמעפן, שתרצו לא רק למות, אלא גם למות בתולים.


   .

   בתולה

   בחורה שלא הספיקה עדין לחוות את הזיון הראשון. יעבור לה.

   בתחת

   כינוי לזיון מהדלת האחורית, משגל שמתבצע בפי הטבעת. יעני, "עשית אותה בתחת?", או: "אני מפחדת בתחת!".

   .

   בלימה

   על פי הדעה הרווחת, זיון מתחיל רק כשהאשכים נבלמים באיבר מינה של האישה. מצב זה קרוי "בלימה".

   בוקקה

   מצב נתון ומחריד שהפורנו הביא לתודעתנו, כשאישה יפנית אומללה נענשת על היותה, אההה, יפנית, וחבורה של בחורים גומרים עליה. זוועת עולם, בבקשה אל תנסו את זה בבית, ואם ניסיתם – תסגרו את החלון, עשו טובה.


   .

   בול עץ

   הירדמות טוטאלית המתרחשת לאחר האקט, ומאפשרת לפרטנרים לנחור אחד ליד השנייה. כי מה יותר אינטימי מנחירות עזות משותפות שנשמעות כמו להקת קרוקודילים, לאחר התניית אהבים.

   .

   בת זונה

   כוסית רעה.

   בן זונה

   רב שגל.

   בולעת

   בחורה שלא איכפת לה להתמסר לחלוטין, מה שנקרא. עצה שלנו, תעשי את זה מתוך חיבה ואהבה, ולא בגלל ששמעת שזה טוב לעור הפניםמגדיל את הציציםמתקן צליעה ואו הורג את אוסמה בן לאדן.

   .

   בפה

   גמירה, כשהיא מתבצעת בתוך הפה. לרוב פעולה שנוצרת לאחר מין אוראלי, למרות שאפשר בהחלט לגוון. אנא דאגו לעשות מעשים שובבים שכאלה עם אנשים בלי הרפס, כי זה באמת כבר לא סקסי.

   ביוץ

   התקופה בה יכולה האישה להכנס להריון. הביצית יוצאת בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה. במידה ושום זרע לא נקלט, הביצית בוכה ובוכה, והאישה מקבלת מחזור. אם זרע כן נקלט, זה אומר שלא תקבלי מחזור, ושיש לך עוגה קטנה בתנור הקטן שלך. איכס, תעשי הפלה, מהר!

   .

   בי סקסואליות

   דו-מיניות, בחורבחורה אשר נמשכים לשני המינים.

   בלבלה

   מצב אליו אתה נקלע בו אתה לא בטוח בדברים שעשית. אם אתה כן נמשך, לא נמשך, נמשך אבל רק קצת, נמשכת, אבל לא ממש, כי יש לו קטן, נמשכת אבל לא טוב כי הוא מאנייק, לא נמשך, כן נמשך, לא אוהב אותה, היא מעצבנת, הוא דפוק וכ'ו. זה לא יגמר לעולם, וימשיך כל חייכם, אז אנחנו מציעים להפסיק לאכול סרטים ולהשלים עם העובדה שהעולם רע ונורא, וצריך להתמודד עם זה.

   בוטוקס

   חומר שמזריקים כדי להפטר מקמטים, וכדי לעבות את השפתיים. יודעים מה עוד מעבה את השפתיים? התמודדות עם העובדה שהן סבבה כמו שהן! אנוכיים שכמותכם, יש ילדים בפקיסטן שאין להם מה לאכול!


   .

   בולבול

   זין, איבר מין זכרי, פין, ג'ונסון, יחזקאל, נחש הפיטאיה הרשמי וכ'ו.

   בדיקת הריון

   הבדיקה שתאלצי לעבור כדי לחזור לנשום. אמצעי מניעה, חברים, זה חשוב.

   בורדל

   או בית זונות, אם תרצו. לא, הן לא יושבות, אוכלות במבה ורואות "הרווק". רוב הזמן.

   ביגמיה

   כשגבר נשוי לשתי נשים. בו זמנית! איככככככסס.

   .

   בגידה

   היא יכולה להיות פיזית, היא יכולה להיות מנטאלית – אבל בתנ"ך העונש עליה הוא שיניים שעירות ומחלת הקדחת. סתם, זה פשוט לא נעים