פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   עושים CTRL Z

   הגולשת האנונימית היתה מוחקת את העובדה שהיא הקשיבה לכולם, במקום להקשיב לעצמה, עד שנשבר לה הלב

   הייתי מוחקת את הרגע בו כבר נהייתי לא אני, את הרגע שבו הקשבתי לעצת אחרים. היו כאלה שאמרו לי להחזיק אותך קצר, היו כאלה שדגלו בנתינת חופש, לדבר איתך הרבה, להעלם למשך תקופה. כבר התבלבלתי לגמרי.

   היית האהבה הראשונה שלי, הבן אדם הראשון שלא דיברתי איתו ובאותו הזמן גם הרגשתי שהלוואי והייתי בזמן אחר ובמקום אחר והכי חשוב עם בן אדם אחר, שזה לא זה וגם ממש לא קרוב להיות זה.

   אבל אז אתה הגעת ולא ידעתי מה עושים. הרגשתי אליך דברים ששמעתי רק בסיפורים, פרפרים אמיתיים קפצו לי בבטן. מה זה פרפרים, היה שם גן חיות שלם של לטאות ונחשים שהתפתלו לי בקרביים. כל רגע בלעדיך הרגשתי כאילו זה סתם והלוואי שהיית רואה אותי עכשיו ועכשיו ועכשיו. ואני יודעת שגם אתה הרגשת בדיוק אותו דבר, ראיתי את זה עליך, לא היה אפשר לפספס. כל החברים שלך לא הפסיקו להגיד איך שאתה כבר לא מתרכז בכלום ואתה היית מחייך בביישנות ואוחח כמה טוב שזה עשה לי.

   אז אמרתי לעצמי שאני לא רוצה שזה יגמר, אני לא רוצה לתת לדבר המדהים הזה לחמוק לי מבין האצבעות. פשוט טמנתי לעצמי במו ידיי המוכשרות את הפח הכי גדול. שאלתי אנשים שיותר "מבינים" ממני באהבה. אלה שכבר עברו חוויות כאלה, הם בטוח ידעו יותר טוב מה לעשות.

   הקשבתי לכל חברה, לכל ידיד, מכר, מכשף, מדיום או ספר הדרכה שנקרו בדרכי. ההוא אמר לי כך, ההיא ככה ואני רק מילאתי את דרישותיהם שלא תמיד נראו לי הגיוניות אבל מה אני כבר מבינה. ואתה הרגשת שמשהו בי השתנה, שכבר לא הייתי אמיתית איתך.

   החמאתי במצבים לא מתאימים ("זה פשוט מצוין לאגו של הגבר שלך!"), לא החזרתי שיחות אחרי שחיפשת אותי כל היום למרות שכל כך השתוקקתי ("כי ככה הוא יהיה כרוך אחרייך").
   אתה הרגשת שמשהו נהיה בי מזויף וגם אני.

   בסוף זה נגמר. בצורה קרה וכואבת. פשוט לא התראינו יותר. כבר לא הכרנו אחד את השנייה. אתה לא הכרת אותי ואני כבר בקושי ידעתי מי אני. אני לא מאשימה אותך, אני רק רוצה למחוק את המטומטמת שהייתי כשלא נתתי לעצמי להמשיך את האהבה הגדולה שהיינו נתונים בה, שלא הייתי נאיבית כמו שלפעמים צריך להיות, וסמכתי על אחרים ולא על הרגשות שידעתי שאני מרגישה.

   ואיזה סיפורים אתם הייתם מוחקים? ספרו לנו ואולי תזכו באייפוד שאפל מתנה!

   נכון שבכל פעם שאתם לוחצים CTRL+Z אתם ממש מתבאסים שאי אפשר לעשות גם בחיים האמיתיים את אותה הפעולה? כמה מאושרים יותר היינו כולנו אם היה אפשר, בלחיצה אחת, לבטל ולמחוק את כל הדברים הנוראים שעשינו ושעשו לנו.

   זאת הבמה שלכם - שלחנו לנו סיפורים, שירים, ציורים, תמונות או כל מה שיצרתם, שמספר על רגע בחיים שלכם שהייתם מתים למחוק. אנחנו נעלה את המוצלחים ביותר לאתר, ויש לנו גם פרסים! בכל חודש, בחצי השנה הקרובה, היצירה ששמערכת וואלה! zone הכי תאהב, תזכה את השולח באייפוד שאפל מתנה.