פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   קוף מוזיקלי

   מי היה מאמין שיבוא היום בו נצליח למכור משפטי פתיחה של ערס לזמרים מחו"ל? לתמיר זוהר זה לא כאב

   עם התפתחות והתקדמות חיינו החברתיים, התפתח לו גם המוצר הישן ביותר בתחום החברתי- הערס. הערס היה תמיד זה שפיגר מאחור, והיה למעשה דגם מיושן ופרימיטיבי של האדם הפוסטמודרניסטי. עד מהרה, הבין כל ערס מצוי שאם ליבו חפץ בהתקיימות חברתית, עליו להפסיק מיד עם משפטי ה"את באה לפה הרבה?" ולעבור ל-"יש לי אפליקציה בiphone- שאומרת לי שאת לא לובשת תחתונים...". הקופים שלנו בחרו את השיר, הקליפ והזמר הכי ערסים שיש וערכו טור מיוחד שמיועד לכל מי שפושטק, צ'חצ'ח או ערס. סעמק ערס.

   עדיף לא לשמוע

   "מה בחורה כמוך עושה במקום כזה?", פונה המפיק המוזיקלי טימבלנד אל קייטי - "אני שרה יותר טוב כשיש לי חגורה בגודל של מרכז פומפידו" - פרי. תחילה נראה כי מדובר בצירוף מקרים משעשע ותו לא, אלא שמיד לאחר מכן עונה לו הגברת: "אתה בא לפה הרבה? אני נשבעת שראיתי את הפרצוף שלך פעם..". ובכן, בשיחות חולין של נערים בני 12 עם אטב על הפה יש יותר עומק. את כישלון הטקסט מלווה קליפ די מטומטם, אבל לפחות יש לדבר הזה קצב טוב. שמעו את השיר ונסו גם אתם רגע לתרגם את משפטי הפתיחה שלכם לאנגלית. סו וואט, יור פאדר איז אהה.. זגג?

   עדיף לא לראות

   קישה- כל כך בוגרת לגילה. לא גברים שיפלרטטו איתה בלי סוף או כאלה שיעדיפו לנסות לגעת לה בנכסי הצאן והסיליקון מתכוונים להפריע לה להיות אישה חזקה. כי קישה היא מודל האישה של המאה ה-21. אישה חזקה, פעילה, אמיצה, בעלת דעה עצמאית (או לפחות אחת כזאת שיחצ"ן כותב לה..) שלא מפחדת להגיד: "כן! גם אני מפליצה במעליות!" או "כן! גם אני חרמנית כמו גבר שסוגר שבת". את העוצמה הנשית שלה היא מביאה בקליפ חדש בו היא קושרת לגברים את הפה במסקנטייפ ומורידה להם את המכנסיים. נו טוב, לפחות השיר סבבה.

   עדיף לא להגיב

   נפל בחלקה של משפחת תבורי ליצור סוגה עילית על בסיס יומיומי. למי שטרם צפה- המשפחה משודרת בערוץ 24, כשהיא מנחה את מגזין הערב "התבורי'ס". המגזין נערך בקפידה, דן בנושאים מהותיים שעל סדר היום ומביא עימו אמירה חברתית נוקבת. התוכנית אמנם מצויינת, אבל על המוזיקה ומצעדי ההשמעות היא לא השפיעה. טוב, כמעט. על פי נתוני "מדיה-פורסט" השיר "מוצא בך" של בן אל תבורי זכה ל-13 השמעות בטלוויזיה רק בשבוע החולף. ברדיו הוא בקושי מושמע, בטח שלא מככב במצעדים, אבל בטלוויזיה הוא פשוט להיט היסטרי. האם זה קשור לעובדה שהבחור מקבל רצועה יומית של שלוש שעות? לא, אין מצב. יחי ערוץ 24 לקידום מוזיקה ישראלית איכותית.