פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   אשת איש

   חמי בן אדרי יודע שצריך להיות גבר אמיתי, כדי לדעת שהכי כיף להיות אישה. מישהו אמר יום הדין?

   כשאני חושב על בחורה אני חושב על כדור הארץ. אני חושב על עגלים רצים חופשי, אני חושב על שליטה קיומית על ידי זוג גבעות מלבבות, דמויות אלוהים. האישה היא מקדש, האישה היא תפוח. האישה היא טבור גדול, האישה היא מכולה ענקית. האגן המרצד מול עיני והקולות הרכים שמציקים לך לחיות את חייך, וגורמים לך לרצות לירות לעצמך בראש עם שוט גאן עצום בגודלו. היום, יום האישה הבינלאומי, אני גאה להכריז שאני שונא נשים. וכל כך אוהב אותן. וזה לא בקטע שוביניסטי (טוב, אולי קצת), אלא פשוט מתוך קנאה טהורה. הלוואי והייתי אישה. כל כך יותר קל לכן. אז מה אם פעם בחודש הרחם שלכן מתפורר וגורם לכן להיות כלבות מרושעות ופסיכוטיות עם הפרעת אישיות. שטויות, אתן חינניות בכל מצב. חוץ מבלידה. וכשאתן אוכלות שווארמה. וכשאתן משתכרות ומקיאות על הכביש שעתיים וחצי.

   לא לדיכוי, כן לעליונות!

   דיכוי כלפי האישה ומעמד האישה, שלא היה ברור תמיד, הוא נחלת העבר. עכשיו, כשברוב המקומות שהם לא מדינות עולם שלישי נוראיות, החופש של האישה הוא לא בגדר שאלה או תהייה או רעיון. לכן, לכבוד יום האישה אני מוריד בפניכן את הכובע וגאה להגיד לכן – תהיו גאות! אתן אמנם משוגעות ומלאות בהורמונים, אבל אתן נהדרות. ואני אוהב אתכן. ואתן חיות טוב יותר, כי כיף להיות אישה. ובטח גם כיף להתלבש וכאלה, אבל זה כבר באמת יותר מדי מטרוסקסואלי בשבילי, אז אני אפסיק עם זה פה לפני שכל האקסיות הדוחות שלי ירצו להיות ידידות שלי ולקנות איתי ג'ינסים, או משהו מבחיל בסגנון.

   אמנם מעולם לא פקפקו בגבריותי המתפרצת אבל הלוואי והיו מתבלבלים. הלוואי ומדי פעם איזה גבר דפוק עם הבעה חרמנית היה פותח לי את הדלת, היה נותן לי להיכנס ראשון למקומות, היה משלם לי על הדרינקים ומתנהג כמו מטומטם רק כדי לזיין אותי. מה עוד צריך, לעזאזל? במקומכן, הייתי הולך כל היום עם חיוך על הפנים ונותן לציצים שלי לקפוץ מעלה ומטה. שעות על גבי שעות.

   קשה לי להודות בזה כי בוודאי סבא שלי היה מרביץ לי עכשיו עם מקל וקורא לי קוקסינל, אבל רוב הנשים הן יפות יותר וחכמות יותר מרוב הגברים, ורק גבר אמיתי יודע את זה.