פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   שאלה פתוחה

   איך מגדילים את הציצים בלי ניתוח, ומה עושים עם שפיכה מוקדמת? ד"ר אברמוב עונה

   בן 19 שואל:

   לחברה שלי יש חזה קטן והיא רוצה להגדיל אותו באופן טבעי. חבר אמר לי שאם היא תעשה הרבה סקס אז החזה יגדל. האם זה נכון? האם יש עוד דרכים יש כדי להגדיל חזה באופן טבעי ללא ניתוחים?

   ד"ר אברמוב עונה:

   פעילות מינית לא תגדיל את השדיים. האפשרות יחידה שיכולה לעזור זה לקחת גלולות – לפעמים ההורמון אסטרוגן שישנו בגלולה גורם לגודש וגדילה של השד, שתחלוף עם הפסקת הגלולות.

   אנונימית שואלת:

   אני לוקחת גלולות כבר 5 חודשים ואני מרגישה שאני משמינה. יש קשר בן שני הדברים?

   ד"ר אברמוב עונה:

   יכול להיות. הגלולות יכולות להגביר תאבון ויכולות לגרום לצבירת נוזלים, דבר המסתכם בעליה במשקל של 1 – 2 קג.
   פני לרופא הנשים שלך שיחליף לך את סוג הגלולות או שיעביר אותך לגלולות עם פחות הורמונים.

   בת 17 שואלת:

   התחלתי לאונן בגיל 15 וחצי בערך. יש לי למטה 2 עיגולים קטנים אדומים, זה היה לי לפני כמה זמן ועוד פעם חזר, ועכשיו גם יש דימום. מה זה? למה יש דימום? יש קשר לזה שאני מאוננת?

   ד"ר אברמוב עונה:

   לא ברור לי היכן העגולים האדומים ממוקמים, והאם הדימום קשור אליהם. אוננות ללא שימוש בחפצים לא יכולה לגרום לדימום או לפצעים. חשוב שתלכי לבדיקת רופא נשים שיראה מה בעיה.

   בן 20 שואל:

   התחלתי קשר עם מישהי, כבר קרה לי פעם אחת עם אותה מישהי ועוד מספר פעמים עם מספר נשים, שאנחנו רק מתחילים, עוד לפני שמורידים את הבגדים, ואני מגיע לשפיכה מוקדמת. מצב זה יוצר אצלי חוסר בטחון עצמי. מה אפשר לעשות?

   ד"ר אברמוב עונה:

   שפיכה מהירה היא תופעה שכיחה אצל 30% מהגברים הצעירים.
   התופעה ניתנת לטיפול ולכן פנה לטיפול מיני. יש מספר טכניקות שמלמדות על שליטה בתהליך השפיכה. משחת עזראקאין 5% שנמרחת על ראש הפין בלבד, חצי שעה לפני יחסי מין, יכולה להקטין תחושה ולהאט שפיכה. יש גם תרופות שלוקחים כדי לעכב את השפיכה ולהקטין את החרדה הקשורה לזה. נסה לאונן לפני המפגש עם הבחורה – לפעמים הפעם השניה יותר איטית .

   ובואו שוב בשבוע הבא לקרוא תשובות לשאלות נבחרות של גולשים