פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   עושים CTRL Z

   הגולשת האנונימית היתה מוחקת את שיברון הלב הכי גדול, שנגרם לה אך ורק בגללה

   הייתי מוחקת את הרגע בו גיליתי שהוא מאושר. לא איכפת לי שיהיה עם מי שהוא רוצה, שיזיין את מי שהוא רוצה, שינשק את מי שהוא רוצה, שילך עם מי שהוא רוצה. אבל כשגיליתי שטוב לו, והוא המשיך הלאה, שם נשברתי. זה מה שגרם לי לרצות למחוק את הכל.

   היה בינינו סיפור אהבה קצר, אמנם, אבל מדהים. הרגשתי כאילו אנחנו מכירים עשר שנים, וזה הרגיש כ"כ טבעי. אני חושבת שגם אתה הרגשת אותו דבר, אם כי באותו זמן ממש ידעתי. הייתי בטוחה שאנחנו זה לנצח. ללא עוררין, מצאתי את האחד.
   אבל אז זה נגמר. אני סיימתי את זה. למרות האהבה הגדולה, רבנו הרבה, והרגשתי שאתה לא ממש משתווה אליי מבחינה מנטאלית. היית ילד, ואני בוגרת לגילי, הייתי צריכה גבר. רציתי להיות לבד, להשתולל, להתפרע, להתנסות, והרגשתי שגם אתה צריך. שחררתי אותך ונפגעת ממני, אבל הבטחתי לך שיהיה בסדר.

   החזקתי אותך ברצועה קרוב אליי, הרגשתי שאני שולטת בכל. זה אמנם היה קצת לא בסדר מצדי, אבל העדפתי לשמור אותך קרוב אליי. ידעתי שאתה יוצא, מבלה, מדבר עם בחורות, אבל ידעתי שאתה עדיין בדיכאון מהפרידה ממני ונהניתי מזה. זה גרם לי לביטחון, וידעתי, יום אחד עוד נחזור.

   אבל אז הכרת אותה. כשהסתכלת עליי, כבר לא ראיתי את הברק הזה שהיה שם כשעוד היית מאוהב בי. כבר לא קראתי אותך כמו ספר פתוח, ולך לא היה איכפת ממני. היית מאוהב והיה לך כיף, פתאום החיים שלך נראו זוהרים כ"כ, ואני נשארתי לבד, מאוהבת בך, שבורת לב.

   הייתי מוחקת אותך רק כשהיית מאושר. זה אולי אגואיסטי, אבל אני מניחה שזה טבעי, ולפחות אני כנה ומודה ברגשות שלי. התקופה הקצרה והמדהימה שניהלנו יחד לא שווה את הפגיעה שהגיעה אחר כך. הלוואי ויכולתי למחוק.

   ואיזה סיפורים אתם הייתם מוחקים? ספרו לנו ואולי תזכו באייפוד שאפל מתנה!

   נכון שבכל פעם שאתם לוחצים CTRL+Z אתם ממש מתבאסים שאי אפשר לעשות גם בחיים האמיתיים את אותה הפעולה? כמה מאושרים יותר היינו כולנו אם היה אפשר, בלחיצה אחת, לבטל ולמחוק את כל הדברים הנוראים שעשינו ושעשו לנו.


   זאת הבמה שלכם - שלחנו לנו סיפורים, שירים, ציורים, תמונות או כל מה שיצרתם, שמספר על רגע בחיים שלכם שהייתם מתים למחוק. אנחנו נעלה את המוצלחים ביותר לאתר, ויש לנו גם פרסים! בכל חודש, בחצי השנה הקרובה, היצירה ששמערכת וואלה! zone הכי תאהב, תזכה את השולח באייפוד שאפל מתנה.