פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   רגיעון

   כבר בהתקף חרדה מכל המבחנים והעבודות שהפילו עליכם? סער גיט אלוף בלדחות לדקה התשעים


   תכינו את הממ"דים, כי זה מגיע בצעדי ענק. מבט חטוף אחד אל לוח הבחינות המפוצץ שתלוי לכם על הקיר ישר יביא לכם את הפסימיות. קיימת סבירות גבוהה שבית הספר שלכם לא פספס את ההזדמנות לארגן באלגנטיות מבחן בלשון כבר השבוע ויום אחר כך מבחן קבלה למגמת מדעי הקולה. הלימודים שוב מכתיבים לנו את המציאות. בלי שנשים לב כמות השעות שנבלה עם העיפרון המכני שנשבר כל שתי דקות תגדל קצת יותר, בעוד חוגי פילאטיס ומרתון ארתור ב-VOD יידחקו הצידה. אבל לפני שמביאים בעצמנו כמה כדורים בראש, אל תאמרו נואש. הנה, גיבשנו כמה פעולות שאולי ירגיעו אותנו קצת בתוך כל הטירוף הזה. אף אחד לא אמר שהן באמת יועילו במשהו במנגנון ארגון הזמן המקרטע שלנו – אבל למי אכפת?

   תעשו ספורט ושיישרפו הלימודים (גם אם יש לכם מחר מבחן במתמטיקה)

   חכמים וטובים מאיתנו, כולל המורה לספורט שלכם, אומרים כבר שנים שספורט זה טוב לגוף ולנשמה. לא יהיה מופרך להחליט שזה בדיוק הזמן ליישם את המנטרה: גם אם יש לכם מחר מבחן בכימיה ולא בדיוק הבנתם איך מאזנים את המשוואות הארורות, שימו על עצמכם נעליים ואת הגופייה שלבשתם בפעם אחרונה בגיל שש, וצאו לריצה או לאיזה משחק טניס. אם ההורים שואלים – תגידו שהמחנכת אמרה שזה יפתח לכם את האאורות לקראת המתכונת. תוך חצי שעה אתם גם ככה בבית.

   תקדישו לפחות רבע שעה לקמפיין של בר רפאלי (גם אם יש לכם להגיש עבודה ענקית)

   יש לכם מחר עבודת דוקטורט באזרחות להגשה, השעה 21.00 ואתם לא יודעים מאיפה להתחיל. שברתם את הראש איך אפשר להתקדם, שיגעתם חצי כיתה בפתרונות אפשריים, הפכתם הרים ורשמתם כישלון מתסכל נטול תקווה. אבל רגע לפני שאתם חולמים איך המורה הולכת לשחוט לכם את הפנים למחרת, תמיד אפשר לנצל את העובדה שלבר רפאלי יש עוד קמפיין חדש. כנסו ליוטיוב, תמצאו את הסרטון, תנתקו את עצמכם מהעולם ותתענגו על הביקיני. יש סיכוי לא רע שזה ישחרר לכם את הפלונטר, ואל תשכחו לנגב את הריר.

   תחסלו את המקרר (גם אם יש מחר בוחן בפיזיקה)

   בקיצור, לעשות פיקניק באמצע החדר. אחרי שעתיים שבהן דפקתם לעצמכם את המוח עם סיכומים מייגעים על המהפכה הצרפתית ומעשיות נפוליאון, קחו לעצמכם הפסקה ותסתמו את הבטן עם קשיו, גלידה, ובמבה נוגט. אחרי שטחנתם כל מה שזז וחתמתם את הארוחה עם יוגה, תחזרו למחברת. את אקסיומת העדיף ללמוד על בטן מלאה לא אנחנו קבענו.

   תחליטו שאתם מוצאים אהבה (דווקא עכשיו)

   תחליטו שזה אחלה טיימינג למצוא את האהבה של השנה, ותתחילו לחפש מישהי. הרי בסופו של דבר היא גם תעזור לכם להתמודד עם כל הדיכאון הלימודי הזה, וגם תגרום לכם לתפוס קצת שפיות רומנטית בתוך כל הבלגן. אם לא הולך, תמיד אפשר לחזור לבקיני של בר.

   תקטרו (גם אם לא צריך)

   תקבלו ג'ננה, תוציאו קיטור, תתלוננו שאי אפשר יותר עם העומס הזה ושמערכת החינוך רקובה. זה תמיד מרגיע.