פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   מוזיקה שביקיני איתה

   טברסקי ממשיך להנדס פסקול לכל שעה ושעה ביום שלנו. והפעם – חם? שירים שעושים נעים בים!

   חודש אוגוסט כאן, וחם. חם מאוד. ומה עושים כשחם? יושבים בבית מול המזגן? לא! הולכים לים ונותנים בראש עם מיקס ים! ווהו!

   הביץ' בויז - " Don't Back Down"

   נו באמת, מיקס ים בלי הביץ' בויז, נערי החוף בתרגום חופשי לעברית?
   שיר פופ מושלם עם אחלה קצב לריקודים על החול החם או אחרי שעליתם על גל או נעקצתם על ידי מדוזה. דמיינו את כל החבר'ה עוזבים את המגבות שלהם או את מוכר הארטיקים (במחירים מופקעים) רק בכדי להצטופף באיזו רחבה נלוזה ולרקוד לצלילי הביץ' בויז. הפזמון ממכר וההרמוניות מושלמות, אין על הביץ' בויז (והנה הוספתי גם את גרסת הכיסוי של Queers לשיר).

   הטראשמן – " Surfin' Bird"

   Bird bird bird, bird is the word!
   לא לחינם פיטר גריפין לא הפסיק לשיר את השיר המדבק הזה. הסולן נשמע כמו חולה רוח, לשיר יש קצב מהיר ומדבק, ואיך אפשר לשכוח את החלק שבו כל הלהקה משתגעת, ממלמלת וחוזרת לשיר עם Um mow mow pa pa um mow mow. חבר'ה, לגלוש בזהירות שם במים.

   השאדואוס – " Apache"

   הצלליות, להקת הרוק האינסטרומנטלית הראשונה, בשירם המפורסם ביותר "אפאצ'י", משרטטים לנו תמונה של חוף כמעט נטוש, אולי לקראת שקיעה, פה ושם כמה חבר'ה גולשים, אולי משחקים מטקות. צליל גיטרה מתכתי ורטוב עמוס ריברב ונעימת גיטרה רגועה שלא יוצאת מהראש.

   הראמונז – " California Sun"

   הראמונז, הלהקה שהמציאה את הפאנק ואת כל מה שטוב, בקאבר לשיר ישן. והראמונז כמו הראמונז נותנים לשיר אחושילינג בעיטה בתחת והופכים אותו לשיר פאנק שמח.

   ארת' – "Seven Angles"

   סטלנים בים, זו האסוציאציה שעולה לי כשאני שומע את השיר הארוך הזה של Earth. 15 דקות של ריפים כבדים, בלי תופים, רק באס וגיטרה, פידבקים ושלושה ריפים לכל היותר.
   דמיינו אתכם יושבים על דיונה חמה, רותחת, מאזינים לקטע מול השקיעה באווירת סוף העולם כשהשמש עדיין ממטירה גלי חום אחרונים על החלק הזה של כדור הארץ.