פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   שלוש נותן בראש

   ט"ו באב ואתם לבד? לא הולך לכם עם בנות? אלון נירגד גיא הולך לפתור לכם את הבעיות – ביום האהבה הזה פשוט תשיגו בחורה

   "אהלן אלון, קוראים לי יאיר ואני בן 16. נמאס לי מזה שתמיד כשמגיע ט"ו באב אני לבד. לא הולך לי עם הבחורות. איך להשיג בחורות?"

   יאיר, אתה שואל שאלה מצוינת. מהניסיון הרב שצברתי (במהלך השנים סייעתי לנערים רבים בדיוק במצב שלך, היום רובם כבר נשואים, הורים לילדים מקסימים, סבים לנכדים נפלאים, סבא-רבאים לנינים מוצלחים, איך-שלא-קוראים-לזה-מגה-סבאים לאיך-שלא-קוראים-לזה-סופר-נינים, וכו') בעבודה עם נערים כמוך, אני יכול להרשות לעצמי להסיק עוד כמה דברים, שנמצאים שם בין השורות של מכתבך הקצרצר. אני יכול לשער שאתה נער, בן 16. שמך ודאי יאיר. לא בא לך להיות לבד בט"ו באב, ולמעשה, גם באופן כללי לא הולך לך עם הבחורות. ודאי קוראים לך יאיר. ומתחת לכל מה שאתה אומר, אני מריח משהו חבוי, משהו שקשה לך להגיד, משהו כמו "אני תמיד לבד בט"ו באב. איך להשיג בחורות?"

   ובכן, יאיר, הגעת למקום הנכון. למזלך אני מטפל מוסמך בכל שיטות הטיפול הקיימות (ובמיוחד בשיטות הטיפול שמוצגות בערוצי הטלוויזיה המגוונים, שמציעים טיפול בזק בעלות מינימלית של 1000 שקל לדקה) ואני הולך לפתור לך את הבעיה באמצעות שלוש (מי המציא את השם של המדור המטופש הזה?) עצות פשוטות.

   1. תעשה שילך לך עם הבחורות

   אחד הדברים שללא ספק מכשילים אותך כרגע, הוא העובדה שלא הולך לך עם הבחורות. ברגע שלא הולך עם הבחורות, זה נהיה מאד קשה להשיג אותן. מה שאתה צריך לעשות, זה שילך לך עם הבחורות. אני רוצה שהמשפט "לא הולך לי עם הבחורות" לא יהיה רלוונטי עבורך מעכשיו (זה היה טיפ ספיישל אגב, ולכן זה תוספת של 500 ¤).

   2. תשיג בחורות

   יאיר, אני חושב שהדבר שיהיה הכי טוב עבורך בשלב הזה, הוא להשיג בחורות, ואני אסביר למה. עד עכשיו, תמיד כשהגיע ט"ו באב היית לבד. לא הלך לך עם הבחורות. עכשיו זה הזמן לעשות שינוי. לצמוח. לגדול. ההצעה שלי, תשיג בחורות.

   3. תהיה עם מישהי בט"ו באב

   ברגע שתבלה את ט"ו באב עם מישהי, כבר לא ימאס לך מזה שאתה לבד בט"ו באב, משום שלא תהיה לבד בט"ו באב, משום שתהיה עם מישהי בט"ו באב. זה עובד כמו קסם.

   יאיר יקירי, אנחנו עומדים לסיים, נתתי לך את כל הכלים שאתה צריך, ועשיתי זאת בביטחון עצמי רב, כיאה לאיש שלמד לעומק את כל מה שניתן ללמוד בעולמנו. אני בטוח שעכשיו יצליח לך. אם לא, אז תחזור אלי שוב. 6000 שקל בבקשה.