פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   לא ישתיקו אותנו

   אנחנו פותחים את המקלט הציבורי כדי לזכור את השניים שנרצחו אתמול רק כי הם בחרו ללכת בדרך שלהם. בואו לדבר על זה

   שני אנשים המשתייכים לקהילה ההומו לסבית נרצחו בגלל שנאת חינם. שני אנשים נרצחו כי הם נלחמים על החופש לחיות את הדרך שלהם. מחריד. מחריד לראות את הרמה שאליה מגיעים אנשים במדינה שלנו. עצוב לראות איך בן אדם, עד כמה שאפשר לקרוא לו בן אדם, רוצח ללא שום רחמים שני אנשים, שבסך הכל לא רצו לחיות את חייהם בהכחשה.

   שני אנשים שהחליטו ללכת נגד הזרם ולעשות מה שבאמת טוב להם. שני אנשים שלא פחדו ממה יגידו ואיך יגיבו, וחיו בשביל עצמם. אנשים שבחרו להאמין בחברה נכונה שיודעת לקבל את השונה שהולך בדרך אחרת, שונה מהנורמה שחלקנו רגילים אליה.

   אדם שפל קם ופוגע בשני אנשים שמשמשים דוגמא לחרות. לחופש הביטוי. כי לקום בוקר אחד ולהחליט שזה הרגע שלך לעשות מעשה לפי ההרגשה הפנימית שלך זה לא דבר פשוט. לדעת שמהרגע שהם יוצאים מהארון יהיה להם אולי קצת קשה להתקבל בחברה, הכנראה לא מתוקנת שלנו.

   מי ייתן ויום יבוא ויקבלו את האדם באשר הוא. גם אם הוא שונה. תהיו סובלניים, תקבלו את האחר ואל תתנו לשנאת חינם להרוס אותנו.

   יהי זכרם ברוך.

   זאת הבמה שלכם

   כולם כואבים את הרצח הנורא הזה, לכולם יש מה להגיד. ספרו פה למטה על הפחד, הזעזוע, העצב שלכם. בואו לא ניתן שישכחו אותם. בואו נדבר על זה.