פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   תסביך אדיפלי

   אז מה בנים באמת רוצים – ציצים קטנים או גדולים? ניב ותמיר בדיון אינטלקטואלי על מה שחשוב באמת

   ניב: יואו תמיר, אתה לא מבין.. השבוע הכרתי מישהי, ואני בדילמה.

   תמיר: היא לא מוכנה לשכב איתך והיא קוראת לך "הבן שלי"?

   ניב: במקרה הזה לא, אבל הבחורה שהכרתי היא שווה, באמת יפה. העניין הוא שחסר לה רק משהו אחד – ציצי.

   תמיר: וזה מפריע לך כי...?

   ניב: זהו פרט שאי אפשר להתעלם ממנו בגוף של אישה.

   תמיר: צר לי אבל אני חולק עליך מר עשת כהן. לדעתי ציצי זה דבר חשוב שמוסיף, עם זאת ציצי גדול מדי, שלא פרופורציונאלי זה ממש לא יפה! היית מעדיף לצאת עם מישהי עם ציצי גדול, בידיעה שהשתילו לה חומר שיש לך בכיסא של האופניים?

   ניב: ברור! ואתה יודע מה? אני מוכן גם לרכוב עליהם!

   תמיר : ניב.. אבל זה כמו להתמזמז עם האופניים שלך! זה לא באמת כזה חשוב! אתה נגיד – יש לך זין קטן. אם תשים חומר דוחה כזה תוך שנייה יהיה לך גדול! אז? זה לא אמיתי! זה לא באמת שווה! זאת חרמנות מפגרת! עדיף מישהי עם ציצי ריאלי ונורמלי ולא אחת שהשתילה שני כדורי עף.. אני עדיין חושב שציצי גדול זה ממש לא הכל..

   ניב: זה הרוב!

   תמיר: תראה את אורית פוקס! האישה נראית כמו צ'יוואווה שנדרסה באכזריות, אבל מה – יש לה ציצי מפה ועד המרחק שלך מתעודת בגרות!!

   ניב: רגע, היא לא צ'יוואווה שנדרסה באכזריות??!? תשמע תמירי, אתה צריך להבין. אישה צריכה להיות עם ציצי. ולא סתם ציצי, אלא ציצי גדול ועומד שיכול לספק את צרכיו של הגבר. הרי אם הציצי שלה לא משמש מטרה זו, אז בשביל מה היא צריכה אותו בכלל? אין בציצי הנשי כל צורך חוץ מלענג את הגבר, ובשביל זה צריכה האישה ציצי גדול. ואם לא, שתגדיל בשקל תשעים או משהו.. לבדיקות האם הציצי שלכן גדול, נא חייגו אליי.

   ציצי גדול זה מה שבנים אוהבים?

   תמיר: כן אז תאר לעצמך את הסיטואציה הבאה – אתה שוכב עם בחורה עדינה וחמודה, אך עם זאת היא כוסית שחבל על החבל. אתם מתחרמנים על המיטה של הוריך בחושך ואז אתה מעביר את הידיים שלך על הציצי שלה. הבעיה היא שיש לה כל כך גדולים, עד שאתה מרגיש כאילו טיפסת את כל הרי יהודה ושומרון!

   ניב: מדהים...

   תמיר: מה מדהים? כשהידיים שלך יורדות משם הן מזיעות! אתה לא יכול לעשות אחרי זה כלום כי הידיים שלך נחות בצד! חוץ מזה – זה לא פרופורציונלי וזה מגעיל.

   ניב: מה שלא פרופורציונאלי זה המחשבה שלך! אתה גיי!

   תמיר: ניב, אין לי בעיה עם ציצי גדול, יש לי בעיה עם ציצי שלא מתאים לגוף, סבבה? אני מבין שאתה חושב שציצי גדול זה מה שבנים אוהבים. אני חושב שצריך הכל ובמידה – ציצי, תחת ואפילו שכל. מי שנולדה להיות B והחליטה להגדיל למימדי אוהל, רק כדי שבחורים כמוך יהיו מרוצים – היא דפוקה!!

   ניב: אז שתעזוב את הארץ ושתעבור לזימבבואה.. חוץ מזה שאני מסתפק גם ב-C. לסיכום תמירי, בנות עם ציצי גדול זה הדבר, ושמעתי שיש גם מבצע בד"ר קליין אז כדאי שימהרו. ואל תדאג תמירי, יהיה בסדר. אולי יום יבוא ותתחיל לחשוב כמו גבר. חוץ מזה, אנחנו בשנות האלפיים ..להיות גיי זה לא כזה רע..

   תמיר: תודה לך ניב

   ניב: יאללה, הלכתי לחפש בנות עם חזה גדול בפייסבוק.. שיהיה לך אחלה יום בחור.

   תמיר: אמן תידרס על ידי אורית פוקס. שלום.