פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   כיפאק היי!

   יוליה במנת כיף מוגברת לכבוד תקופת הקיץ החמה והמיוזעת! אזהרה למי שהחום מחבל בתפקודם: קרם שיזוף אינו תחליף ראוי לאלף האיים

   קצת שירים על כיף, למצוברח העייף!

   יש! עכשיו אפשר לבזבז את כל הוני על דברים חומריים!

   קיץ, חופש, כסף, שעמום קליני, ייאוש וזיעה, מי חמצן.. מה עוד צריך בשביל לגרום לכל נקבות הגלובוס לצאת במרתוני קניה ובזבוז?! שופינג זהו מקור הכיף נאמבר וואן, סמכו עליי.

   יש! עכשיו אפשר לשתות אלכוהול מזוקק ולהקיא תוך כדי ענטוז!

   מה כבר יכול להיות יותר כיף ממסיבות? חינגות? פארטייה לרטייה? חגיגות ענוגות? להתחר?ע עם כל ר?ע?? רייב עד שכואב? מיקסו?סים כעו?סים? קטינות לארונות? פיזוזים למפריזים? אלכוהול עד השאול? נכון מאד! שופינג!!!

   יש! עכשיו אפשר לשיר דברים לא ברורים ביפנית!

   עוד שיר כיפי שאני נהנית לשמוע בערך 83 פעמים ביום נקרא "קוניצ'יווה ביצ'ז", בתרגום חופשי "משהו ביפנית, כלבות" ובתרגום מילולי "צהריים טובים, בני בליעל". אפשר לומר שהוא ממש כמו אנתרקס (החומר, לא הלהקה): מהרגע שבאים איתו במגע, וואלק הלך ראש מנוע.

   יש! דמויות קרטון!

   כלי נגינה שיכורים, דמויות קומיקס מקרטון, משחקי שחמט, תקליטים, צחוקים, וכיף כללי – קיד קואלה הוא לא רק מוזיקאי מבריק, הוא גם חוזר להרעיד את תל אביב ביולי הזה ממש!

   אבו בו בו בו גה גה!!

   ועכשיו, אחרי שביליתם את כל הזמן הזה בלהיות אנשים עצמאיים, אחראיים, אדונים לגורלם, בוגרים, חורשים למבחנים, מסניפים אבקת כביסה, שורפים שומנים, לא ישנים בלילות, ישנים על ספסלים, זקנים ומקומטים, מלבינים בהדרגה – ממש בא לכם לשחק אותה ראש קטן ולחזור לתקופת הילדות הנפלאה, אה? אה???

   טוב תכלס גם לי לא.