פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   אפשר ללכת עירומים

   חמי בן אדרי לא מתבייש בגוף שלו כי הוא חתיך עם ריבועים שחבל"ז, והוא קורא גם לכם להתפשט

   כמו מגיפת חררה קטלנית מתקרבת עונת הקיץ ושולחת אותי, כמו בכל שנה, למות בייסורים ברחובות העיר מרוב חום, זיעה וגועל נפש. לא אחכה שהקיץ יגיע ויהפוך אותי לרכיכה מיוזעת ומתנשמת (לא סקסי) ואקדים תרופה למכה, ממש כמו שאני אוהב. אני קורא בזאת בקול גדול – תחל לגליזציית הנודיזם בקיץ לאלתר (אם אתם מכוערים אז עזבו)!

   לא קרה לך אף פעם שרצית להוריד את התחתונים?

   לא קרה לך אף פעם שהלכת ברחוב והזעת עד כדי כך שרצית פשוט להוריד את המכנסיים, להוריד את החולצה, להוריד את החזייה ולהוריד את התחתונים? לא קרה לך אף פעם שהיית בכיתה והיה לך כלכך חם ומחניק, אי שם תחת עינו הפקוחה והמלחיצה של המורה למתמטיקה, שרצית רק להתפשט לחלוטין, לחשוף איבריך לעיני כל ולהתמרח בשמן זית? כולנו יודעים שרצינו. אתה רצית, את רצית, וגם את – אל תנסי להעמיד פנים ולרמוז שאני סוטה, אני יודע שאת אוהבת את זה, חמי בן אדרי קולט הכל.

   אני לא סוטה, אני צודק. אני לא חרמן, אני רק נלחם על זכויותיי. הקיץ הישראלי הוא בלתי אפשרי. לא מסכימים איתי? בסדר, נראה אתכם רצים בין הדיונות ועושים פזצטות במדי ב' עבים ומצחינים שהושרצו מהגיהינום, או לומדים תנ"ך בכיתה חנוקה ללא מזגן שמלאה באדי תלמידים משוקצים. נראה אתכם עושים את כל זה בלי לפנטז על אופציית ההתפשטות, הנחת הישבן החשוף שלכם על כיסא הפלסטיק הקריר, וצינון היצרים הרעים המציפים אותנו בעת הקיץ.

   סוף סוף יהיה פה שלום

   אני יודע מה אתם רוצים ואינני מתבייש להודות: אני לא רוצה למות, אני רוצה לחיות. על כן, נודיזם חוקי בימי הקיץ החמים הוא חשוב. החיילים יהיו הרבה יותר להוטים, תרתי משמע, להתגייס בחודשי הקיץ, התלמידים ילמדו הרבה יותר טוב לבגרויות, המורים ילמדו הרבה יותר טוב כי הם לא מזיעים במקומות בהם השמש מעולם לא שקעה וראש הממשלה יהיה נינוח ולא יזיע בתוך החליפה שלו – ולכן יעשה החלטות נכונות בלבד.

   חוק הנודיזם יקפיץ פלאים את מעמדה של מדינת ישראל בעולם ובשוק התיירות. תיירים מכל העולם יזרמו אל חופי תל אביב בכדי לחזות בנשים העירומות המשתזפות להן, ובזיהום אשר צף לידן כמו ניגוד ספרותי מופלא, כיאה לארץ הקודש – קדושה ומלאת היסטוריה מצד אחד, מכוערת ומגעילה מצד שני. כשנהיה עירומים לא נהיה עצבניים וכך יצומצמו תאונות הדרכים. כשנהיה עירומים יהיה ביטחון, תהיה שלווה ויהיה אפילו שלום עולמי. אתם יודעים שאני צודק. נקטו עמדה וסרבו להתלבש, זה הדבר הנכון.