פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   מוזיקה להתחפש איתה

   טברסקי לא יתן לכם לעבור את פורים בלי פסקול מתאים. קבלו שירים לצהול ולשמוח איתם

   חג פורים, חג פורים, חג גדול לילדים, כולם מתחפשים, כולם משתכרים ויש מסיבות. הנה מיקס שירומם לכם את אווירת הפורים. אה, ולא יהיה פה ג'אז מכיוון שאי אפשר לקיים חג פורים מוצלח כשיש שעמום כמו ג'אז ברקע, נו באמת.

   "The Misfits - "Halloween

   שמעו, אי אפשר לתאר את הגדולה של המיספיטס, ואת כמה שכל הדיסקוגרפיה שלהם עם הסולן הראשון הטוב ביותר שלהם (ואולי הטוב ביותר אי פעם על כדה"א שאחז במיקרופון) גלן דנציג, מתאימה לאווירת פורים. פאנק ישן עם המון אלמנטים של בי מוביז, להקה מושלמת.

   "The Sonics - "The Witch

   הסוניקס, להקת הגראז' האולטימטיבית עם הלהיט "המכשפה", להיט שיגרום לכם לרקוד כל הלילה בתחפושת הצ'יזית שהכנתם לעצמכם. וזכרו -
   She's an evil chick she's the witch!

   "The Cramps - "Human Fly

   תהיו חובבי תרבות אמריקאית שולית כמו בי מוביז, מרוצי מכוניות ועוד, תוסיפו לזה אחושילינג אנרגיות של פאנק, קצת פסיכדליה אם אתם מתעקשים, והנה לכם, להיט פסיכובילי חולני!

   "The Stooges - "Raw Power

   איגי פופ מלך העולם עם להקתו הסטוג'ס מספקים חתיכת להיט רוק'נ'רול לרקוד איתו, איגי צורח במעמקי נשמתו על הכוח הגולמי ((Raw Power, אותו כוח שגורם לנו לרקוד לקצב של המתים החיים ולהתאהב בעולם התחתון (עולם תחתון בקטע של מוות וכאלה). לא ברור אם הוא מדבר על סמים, רוק'נ'רול או סתם שטויות, אבל מה – אתם הולכים לרקוד!

   "Murder City Devils - "Dance Hall Music

   הכרתי את הלהקה הזאת קצת בטעות מכיוון שחיפשתי מידע על קודי וויליס, שהוא המתופף התותח של Big Business. מי היה מאמין שהוא תופף בעבר בלהקת פסיכובילי. אחלה שיר לריקודים.

   "The Mummies - "I'm Gonna Kill My Baby Tonight

   המאמיז הן אחת מלהקות הגראז' רבייבל הטובות ביותר. ובאמת שאי אפשר שלא לאהוב להקה שמתחפשת למומיות בהופעות שלה למעלה מעשור ומנגנת גראז' מטורף ומחורע עם סאונד עקום (במובן הטוב כמובן). השיר הזה יגרום אפילו לפרעונים לרקוד!

   "Mr Bungle - "Travolta

   אצל הלהקה הזאת כל יום היה פורים. תחפושות, מוזיקה מחורפנת, מיתוסים כאלו ואחרים לגבי חברי להקה, טירוף! אין לי איך להסביר את מה שהולך שם מלבד זה שחובה לשמוע. בחייאת מייק פאטון, אם כבר פיית' נו מור מתאחדים, אז תהיה גבר ותאחד את מיסטר באנגל!

   "Coachwhips - "Body And Brains

   I wanna eat your body"
   I wanna eat your brain
   This one is for all the marbles
   I wanna peel your skin,
   and let the fun be pain.
   this one here is the last one
   so put down your moms phone and pick up the gun?''

   כל זה יחד עם מקצב פשוט טו ואיכות סאונד שתעשה לכם חיים קשים, אבל מהנים!

   יאללה פורים שמח! ובלי השטויות האלה עם נפצים.