פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   הנוער בוחר אחרת

   עזבו אתכם משלישיית מה קשור הזאת, אנחנו כבר יודעים מי צריך להיות ראש הממשלה הבא. יש לכם רעיונות יותר טובים? טקבקו

   שלישיית מה קשור שמציעים לנו לא מותירה שום ברירות. אנו הולכים לעמוד מול הקלפי בפעם הראשונה בחיינו, ולתהות מה לעזאזל עלינו לעשות. אף אחד משלושתם לא באמת מדבר אלינו (או מדבר למישהו שהוא לא בן 80), אף אחד מהם לא רוצה שלום וגרוע יותר – אף אחד מהם לא ממש מעורר את רוח האמון שבי, ובטח שלא את רוח הנחת וההתמסרות. לכן, ועל אף הסבל הנורא והיאוש המר, הבנתי שאני מוכרחה למצוא לעצמי אלטרנטיבה ראויה לדמות שליט העם.

   וביום אביבי נחמד בעת ביקור מהיר במקלחת ומחשבה דלילה ושטחית אחת של נערה מפגרת שכמותי, שנוסחה לערך כך, "שיואו, יש סיילים מטורפים בזארה", הגעתי, בבת אחת וללא הכנה מוקדמת, אל האור. סרינה ואן דר וודסן. תשובת העם היהודי.

   ברור שסרינה!

   עזבו את זה שהיא מתלבשת נפלא, היא הכוסית של החיים, היא בזוגיות פורחת עם דן המאמם והיא אינטליגנטית להפליא – סרינה בחיים לא תאכזב אותנו. היא תגרום לעם ישראל להרגיש בטוח, להתלבש בסטייל ולאמץ סגנון חיים ייחודי ונחשק הדוגל בשתיית אלכוהול, עריכת בראנצ'ים ואחווה. הרי זה מובן מאליו שברגע שכל המזרח התיכון יחדול מעיסוקיו במלחמות, הפצצות וזילות חיי אדם ויערוך בראנצ'ים משותפים ללא הרף יהיה כאן שלום אידיאלי והרבה מאד שמפניה. אני לא יודעת מה אתכם, אבל אני בהחלט הייתי מעדיפה סקנדלים בסגנון "שכבת עם החבר שלי" ו"החבר שלי לגמרי מפלרטט עם האקסית הפוזלת שלו" על פני "קסאם נפל בשדרות, לא נגרם נזק ולא היו נפגעים". עם סרינה לא יהיו קסאמים. עם סרינה יהיה שלום עולמי.

   דעו את זכויותיכם ודרשו שסרינה תטפל בעניינים כאן. קצת יותר בלונד וקצת פחות איבה זה המתכון המנצח שיוציא אותנו מהבוץ ויגרום לארץ ישראל לשכוח ממלחמות אזרחים וסכסוך ערבי-יהודי, מקסימום מיני-מלחמות עם חברתנו הטובה ביותר שמקנאה בנו כי אנחנו יפים, עשירים וברי מזל. אם גם אתם רוצים להיות ברי מזל, אתם יודעים מה לעשות.

   הגידו לא למלחמות וכן לסרינה.
   (מאי פלטי)

   הגידו כן לקוסם!

   בעולם אידיאלי הייתי עושה שני דברים. אחד, הייתי יוצאת עם מייקל לואיס לדייט, ושתיים, הייתי בוחרת בהארי פוטר להיות ראש הממשלה שלי.

   אוקיי, אז הוא לא דובר אפילו עברית תקינה, אבל אני בטוחה שהוא אחלה בנאדם. מבחינתי, יש בו את כל התכונות שהייתם רוצים שיהיו לראש הממשלה שלכם.

   קודם כל, מעצם היותו מושא הערצתם של מיליוני ילדים ומבוגרים אינפנטילים ברחבי העולם הוא יעשה רק טוב למצב החברתי שלנו בקרב מלכות הכיתה של האו"ם. דבר שני, הוא לא צריך לעשות יותר מלנפנף בשרביט כדי לפתור שלל בעיות שכרוכות בחיי היום יום שלנו בישראל, כמו המשבר הכלכלי, מצב החינוך, הביטחון, אורית פוקס ואסונות טבע דומים. והכי חשוב, במידה והוא יחליט לשמר את המסורת ולהיות מואשם בסחיטה או עבירה מינית עם המזכירה הכוסית של הלשכה, הוא תמיד יכול פשוט לעלות על המטאטא ולהיעלם לאיזה אי טרופי רחוק, ובכך לחסוך לעצמו ולנו את המבוכה שבהכרזת התפטרות.
   (נעם ניזרד)

   אל תהיו טומטום – הצביעו סומסום

   אם יש מישהו שיודע לגשר על הפערים בין הערבים ליהודים, להשכין שלום בין שניהם וללמד את שני הצדדים איך לספור עד עשר בשפתו של הצד השני, זה אותו קיפי בן קיפוד ממפלגת סומסום. קיפי בן קיפוד ילמד את אויבנו בכל תקופת שלטונו שמלחמות זה לא פתרון, יזמין את נציגי מדינות האויב לרחוב שלו וישיר יחד איתם בעברית וערבית על כך שלא צריך לריב, וכך ישלח לאויבנו מסר חד וברור בעזרת הכריזמה הקיפודית שלו: אם בובה של קיפוד יכולה לדבר, אז הכל אפשרי, גם שלום.

   קיפי בן קיפוד ישים לעצמו מטרות נעלות כשיבחר: שלום בינינו לבין עצמנו, שלום בינינו לבין מדינות האויב ושיפור מעמדם החברתי של הקיפודים בישראל.

   מוגש כחומר למחשבה מטעם מפלגת סומסום. הצביעו סומסום, אל תהיו טומטום, כי רק בובה מגודלת של קיפוד תוכל לייצגנו בכבוד. אה, וסאבאח אל חיר יא וואלד וכל זה.
   (דודי G)

   רק הלן יכולה!

   גלעד שליט חי והוא עדיין בשבי. כל ישראלי רביעי עני. מצב החינוך קטסטרופלי. הכלכלה מעורערת. כבר אי אפשר לצאת למועדון בלי לחשוש שידקרו אותך. המדינה בלהבות ויש אש ברחובות. אין עתיד. אין תקווה. אין שלום. ערוץ 1 עדיין קיים. כל כך הרבה בעיות במדינה כל כך קטנה וצעירה, מה הפלא שדרוש פה מנהיג של ממש?

   מספיק עם פוליטיקאים שמתיימרים להיות יחידים בדורם, אין פה וכנראה שגם לא יהיה פה מנהיג אמיתי. מדינה שמרשה לעצמה לדרוך בבוטות על ניצולי שואה, שעקב הסבל שחוו קמה פה מדינה, היא לא מדינה. דרוש פה מנהיג שיהיה חזק בפני האויב, שינצח את המשבר הכלכלי ושיביא שלום וביטחון על עמו. די לאלימות, די לגזענות ודי ל"לא נפסיק לרקוד". קיבינימט, כבר עדיף ערוץ 1.

   כיוון שאין פוליקאי שעומד בקריטריונים הנחוצים שהצגתי, יש לי הצעה – בבחירות הקרובות הצביעו הלן קלר. זה נכון שגם היא, כמו כל פוליטיקאי, לא תראה אתכם ממטר ולא תשמע אתכם ממטר. אבל היי, לפחות היא לא מושחתת.
   (תמיר זוהר)

   יאללה, ועכשיו תורכם – את מי אתם רוצים בשלטון? טקבקו והשפיעו