פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   פסקול לשכר מינימום

   בן טברסקי ממשיך לסדר לכם פסקול לכל רגע ביום. והפעם – מוזיקה לאנשים עובדים

   כסף, משמרות, שכר מינימום, עבודה, משכורת, אחמ"ש, בוס, שמונה שעות, עייפות, שחיקה, ה-10 בחודש, קפיטליזם, תעסוקה.

   איזה משחק אסוציאציות כייפי. כולנו עובדים, ומי שלא עובד הוא עצלן או בר מזל בעל כסף (או לחילופין סתם מישהו שלא רוצה לעבוד / טפיל על חשבון ההורים שלו / סתם מיזנתרופ שלא רוצה להיות נחמד לאנשים). כולנו מתחילים משמרת בשעה מסוימת, מסיימים אותה, חוזרים הביתה ונחים. המיקס הבא הוא לכל אותם חבר'ה שעובדים תמורת ה-20 שקלים לשעה בחברת דגנרטים (בוסים, עובדים ולקוחות). ואל דאגה, לא יהיה כאן ג'אז, כי מי שומע ג'אז בעבודה? זה מגוחך.

   "Creedence Clearwater Revival – "The Working Man

   קרידנס קלירווטר רבייבל, הלהקה הכל אמריקאית הנצחית, עומדת לצדו של האדם העובד בימיו הקשים ביותר, ומספקת לו להיטים על חייו. משהו בסגנון של אני חוזר הביתה מהעבודה, אני עייף תחת, החיים שלי חרא והלהקה הזאת מבינה אותי! מי צריך תרפיה? ג'ון פוגרטי וחבורתו שרים על החיים שלי! כפי שהשיר אומר, "נולדתי ביום ראשון, ביום שלישי כבר עבדתי". החיים הקשים מעולם לא היו גרוביים יותר.

   "D.R.I – "Money Stinks

   אין כמו הארדקור פאנק לאחר יום עבודה מפרך, ולא סתם הארדקור פאנק, הארדקור ת'ראש פאנק, משמע – מהיר מאוד, קצר מאוד ועצבני מאוד. לכל אותם חבר'ה שבאמת שונאים את העבודה שלהם, הולכים לעבודה הכי מבואסים שיש ורוצים לגמור מהר את השמונה שעות. כל אלו שאומרים כל בוקר שהבוס הוא אידיוט, העובדים הם חלאות, הלקוחות מפגרים והעבודה הזאת פשוט רעה, לא יוכלו לעמוד בפני שיר שמתחיל במשפט "I stay at home tonight and I'm not going back to work!"
   כן, בדיוק התחושה שבוערת בליבו של כל אדם ששונא את העבודה שלו, החיסרון היחיד בשיר שהוא נמשך רק 45 שניות.

   "Black Flag – "I've Had It

   "I can't go to work! The boss is a jerk!" עוד פאנק לנשמה, למה לא? ועוד איזה פאנק... בלאק פאלג! ספינת הדגל של ההארדקור האמריקאי בימיה הראשונים עם הסולן הראשון קית' מוריס (לימים הסולן של Circle Jerks). שוב, עוד שיר לאותם אנשים שמאסו בעבודה שלהם ובכלל בחייהם, זהו זה, נמאס לי!

   "Bob Dylan – "Maggie's Farm

   בוב דילן, המשורר של דורו, שר של על זה שהוא לא הולך לעבוד יותר בחווה של מגי, ולא בשביל מגי, או אחיה של מגי, או אביה של מגי. שיר מחאה פוליטי, סטירי, ואם מסתכלים על זה בזווית אחרת, הוא מזכיר לי את אחד הבוסים שעבדתי בשבילו.

   "The Beatles – "A Hard Day's Night

   אין צורך לפרט יותר מדי.