פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   מה-זה כיף בצבא!

   כי איפה עוד תראו את המפשעה של חברים שלכם? חמי בן אדרי יודע שישראלי אמיתי לא משתמט. מקסימום מתאבד

   בשנים האחרונות, תופעת ההשתמטות בארץ ישראל היפה והפורחת הופכת למגיפת המלריה של הדור הצעיר. צעירים רבים מוצאים עצמם עומדים מול הדילמה – להתגייס או לא להתגייס, ואם כן אז מדוע, ואם לא אז איך / למה / כמה / מה / מו / מי. אבל zone זועקים בקול גדול: "די להשתמטות!", ועל כן החלטנו להוכיח לכם שמה-זה כיף בצבא, חבל על הזמן, ושגם לכם כדאי להכנס אל תוך מדים ירקרקים וכעורים ולשרת את המדינה בגאווה ובחיוך גדול, כי הוא לא ישאר שם עוד הרבה זמן. בצבא אנו למדים דברים חשובים, מתפתחים, גדלים, הופכים להיות בני אדם. רוצים הוכחות? הנה הוכחות.

   הזדמנות חד פעמית לראות את חברים שלכם בעירום

   איפה עוד תזכו בהזדמנות המדהימה הזו, לראות את החברים שלכם בעירום מלא, בעודם מסתבנים ובוכים, מנסים ללא הרף להסתיר את האקנה שצמחה להם על פלח העכוז הימני? אם תמיד תהית, חיילת חסודה, אם חברה שלך דוגלת בשעווה ברזילאית – זה המקום בשבילך. אם תמיד תהית, לוחם אמיץ, אם לחברך הטוב מהטירונות, איתו קיפצת מעל הג'בלאות, יש קעקוע של אשך אחד על התחת – הגעת למקום הנכון. אם הירכיים של כל הפלוגה שלך מרגשות אותך בלילות ירח מלא כשאתה קופא מקור באוהל ואיבדת תחושה בבוהן ימין, ברוכה הבאה לצבא ההגנה לישראל. מציצנות זה ה-דבר. אי אפשר להסתיר כלום, כולם יודעים עכשיו איך אתה נראה בעירום (והם צוחקים, אל תחשוב שלא) ואין לך ברירה אלא להתמודד עם זה. ולא, להתקלח עם בגד ים זה לא יעזור, אתה עדין תראה לכולם את הבולבול.

   הזדמנות חד פעמית להראות לחברייך איך אתה נראה בעירום

   גם זה כיף גדול מאד. אם עשית כושר לאחרונה, אם יש לך היקי בקו המפשעה או אם לפני חודש עשית ברית מילה, הגיע הזמן להשוויץ בנתוניך הטבעיים והטבעיים פחות ולתת לכולם להציץ לחינגה הגדולה שמתחוללת אצלך בתוך המכנסיים. כמובן , זה לא תקף רק לגבי חיילי ישראל החסונים. אוהבת להיות רטובה, עירומה, מסריחה ומושפלת? גם אנחנו. אפילו אם תטענו עד מחר שלא בשביל זה אתם הולכים להתקלח אלא כדי להתרענן אחרי יום ארוך, מלא בזיעה, לכלוך ודיכאון קליני, אנחנו לא נאמין לכם. אתם סוטים נודיסטיים ויש לכם נטיות הומוסקסואליות, והתגייסתם לצבא כדי לממש את הסטיות המטונפות והמגעילות שלכם, ולנצל הזדמנות נדירה לראות המון המון תחת באותו מקום. אתם צריכים להתבייש. פוי.

   חוויה קולינרית מופלאה!

   בצבא אתה זוכה לאכול דברים אדירים שלא חשבת שתאכל לעולם. קציצות סוליה ברוטב התאבדות-בטירונות, לחם עם שבבי חול וטונה שעשויה מתחבושת היגיניית של חיילת מבולבלת, פירה בטעם עוף ועוף בטעם פיר ביוב. מדובר בחוויה קולינרית יוצאת מן הכלל, שמסתכמת בהשמנה רצינית. משום מה העוגיות בשק"ם מפתות קצת יותר מרגל תמסח קרושה במיץ עגבניות מדמשק. אבל היי, כל אחד והרעל שלו.

   אתה זוכה לעבוד קשה ולקבל על זה שכר של עובד זר מקולומביה עם נכות שגורש מהארץ. הכסף שיש לו בארנק? כן, אז הכמות הזו שווה לכמות שאתה מקבל על הקרבת חייך וויתור על כל שמץ של חיים עצמאיים שפעם ניהלת בכדי להיות משועבד לממסד ששונא אותך

   אבל היי, לא נורא, אתה תורם למדינה. או יוצא על נפשי, או משמין, או מתאבד באוהל, או מפתח מאניה דיפרסיה ו/או טיקים עצבניים בעין שמאל. כיף בצבא, באמת. ישראלי אמיתי לא משתמט.

   ולסיום, בונוס – שיר מלנכולי על הצבא ועל החיים

   שיר מלנכולי על הצבא ועל החיים / חמי בן אדרי

   אז ישבתי לי במסיבת הגיוס
   שותה איזה סוג בירה מאוס
   מסנן לעצמי את המשפט הלעוס
   בונא, צבא. איזה ביאוס

   בנים עירומים במקלחת בוהים
   שמנים ורזים, נמוכים וגבוהים
   בקרוב אהרוג את כולם
   בקרוב, כשיהיה לי קצת זמן

   אז ישבתי לי בלשכת המפקד
   אני מפחד – האם גם הוא מפחד?
   מהפלאפלים שיש לו על הכתף במקום ביד
   בתוך איזו פיתה עם חומוסצ'יפסלט בצד

   התאבדתי באוהל ביום חמישי
   סליחה המפקד, זה לא אישי
   כיף בצבא וחשוב, באמת
   ישראלי אמיתי לא משתמט