פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   מוקף במטומטמים

   אופנה חדשה מסעירה את יפן – חזיה לגברים. תמיר זוהר לא מבין איך הפכו כל קוקסינל למטרוסקסואל

   בסדרת המופת "סיינפלד" ממציא קריימר המצאה מופרכת ומטורפת – חזיה לגברים. גם אני דנתי בהמצאה הזו ופרסמתי כאן, לפני כשנה, כתבה בה אני תוהה איך עוד לא משווקים חזיות למין הזכרי. הרי משום מה הפכה האופנה הנשית לחלק בלתי נפרד מארונם של חלק מהגברים. לפיכך, גבר החש בנוח להסתובב עם חוטיני ומחשוף, לא יביע שום התנגדות ללבישת חזיה.

   אז בעצם כולם יהיו במידה 80 A?

   ביפן, המקום בו מכים בולבולים בציבור וקוראים לזה שעשועון טלוויזיה, השכילו לפעול על פי הגיגיו של קריימר והחלו בשיווק חזיות לגברים. היפנים כנראה הבינו שזה גברי להיות נשי והחליטו לעלות על גל האופנה המוזר הזה. אתם ודאי מגלגלים את עיניכם ותוהים – מי לעזאזל יהיה מעוניין לקנות את זה?!
   מסתבר שהרבה מעוניינים, הרבה מאוד. חזיית הגברים הפכה בין לילה ללהיט המסעיר את יפן ונמכר בכמויות אדירות. אם לא די בכך, הפריט הפך לאחד המוצרים המבוקשים ביותר של החברה Wish Room האחראית לייצור השטות הזאת.

   אולי היפנים הקדימו את המאוחר, אך אין כל מפתיע בכך שהחלו ביצור חזיות לגברים. אתם חייבים להודות שאם הייתם פוגשים גבר מסתובב עם סקיני ג'ינס לפני מספר שנים הייתם ודאי פותחים לו את האמא. את קללות ה"הומו!” וה"קוקסינל!” שתזרקו לגבר הלובש חזיה יחליפו בעוד כמה שנים הערות של "ווואי חזיה מהממת, איפה קנית?”. אם פעם היה משהו פסול בלהיות מטרוסקסואל הרי שהיום מדובר בטרנד ששוטף את העולם.

   עד כמה אתם בטוחים במיניות שלכם?

   הבעיה מתחילה כשמסגרות המטרוסקסואל נפרצות והופכות גם את הקוקסינל הגדול ביותר ל"גבר המטפח את עצמו". אין כל רע בגבר שדואג למראה החיצוני שלו, גם אם זה מצריך ממנו להוריד שערות בחזה ובאצבעות. אך האם גבר הלובש חזיה, סקיני, ביקיני וחולצת נצנצים סגולה עם מחשוף שמגיע לו עד לזין הוא מטרוסקסואל? כשאנחנו מגדירים גברים הנהנים מלבישת בגדי נשים כמטרוסקסואלים, אנו משנים לגמרי את כל התפיסה ורואים בגבר המטפח את עצמו כזה שנהנה גם לשמוע היי פייב ולהתאפר בשעות הפנאי.

   בעוד שאיזה ערס מפנטז על קניית החזיה, הוא ירשה לעצמו לצחוק על חברו לכיתה רק כי הוא הומו. וכמו שכבר ציינתי, בחברה בה צוחקים על הומואים מעדיפים שלא לצחוק על בחור שמתלבש כמו קוקסינל ומוצא לזה תירוץ עלוב. אנחנו רואים בהומואים אנשים מושפלים שמתנהגים כמו בחורות כוסיות ולא רואים זאת בכאלה שלובשים חזיה. אני בינתיים עדיין מנסה להבין מה השלב הבא – נתחיל ללכת על עקבים? נלבש שמלות ונעשה הגדלת חזה? בקצב הזה, עוד נגלה שאיזו מורה זיינה תלמיד.