פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   כמעט מפורסמות

   אחרי הפרסומת החדשה של AXE, נעם ניזרד רוצה שכל הבנים בכיתה שלה יוותרו על כדורסל ויתחילו לעודד

   אם יש משהו שבחורות בנות 16-17 אוהבות (חוץ משיעורי אירובי, בגדים מקסטרו ושירים של קרן פלס) זה גבר במדים. אני לא יכולה להסביר את ההבדל שגורם לנו להיראות במדים כמו בטטות בצבע זית, ואתכם להפוך מבחורים מחוצ'קנים, שעד לפני שבועיים עניינו אותנו בערך כמו אלגוריתמים במתמטיקה, לגברים חסונים ומסוקסים שיורים ברעים ומצילים את המולדת, גם אם רובכם בכלל ג'ובניקים בקריה. לכן, בתור בחורה ממוצעת, התלהבתי השבוע קשות מהפרסומת החדשה של AXE.

   תנו לי צ' – תנו לי ב' – תנו לי א'

   קמפיין הרשת החדש שלהם מציג את סיפורה של יחידה מיוחדת למדי בצבא – יחידת המעודדים. תפקידה החשוב בהחלט של היחידה המדוברת הוא לעודד את הלוחמים שלנו בשדה הקרב באמצעות ריקודים מקפיצים, פונפונים צבעוניים והמון מצב רוח טוב. ככל שהסרטון (שצולם בתור כתבה חדשותית) מתקדם, מתברר שלא כל אחד מתאים ליחידה הזאת. רק חיילים שהשתמשו בסבון של אמא שלהם בילדותם הרחוקה גדלו להיות כוסיות מספיק כדי להשתרך מאחורי שיירות הטנקים עם נצנצים מסביב לעיניים במקום צבעי לוחמה. בקיצור, מסכמת הפרסומת, אם אתם לא רוצים להיות נשיים בצורה מפדחת, תעברו להשתמש בסבון של גברים – סבון AXE.

   מה יצא? צבא!

   האמת, תמיד חיבבתי את הפרסומות של החברה הזאת. הם הצליחו לקנות אותי בהקצנה שלהם, בהומור של "you need a girl friend", ובקריין עם הקול האפלולי שביטא את שם החברה בהחלטיות מרשימה כל כך, שכמעט הלכתי ורכשתי אחד כזה לעצמי. הפרסומת הנ"ל לחלוטין לא שוברת את רצף ההנאה שלי. אם עד עכשיו הפרסומות של החברה התמחו בעיקר בלהציג גברים ממוצעים שבלחיצת מיכל הפכו להיות שופעי סקס אפיל ומיניות, הפרסומת הזאת עושה את ההיפך בצורה מוצלחת למדי. כשרואים את החיילים מנענעים את האגן וצווחים בהתלהבות מרגישים מעין צורך ללכת ולעשות משהו גברי במיוחד, העיקר לא להתנהג כמוהם. הנה לכם פרסומת שקולעת בול.

   יותר חזק! צ-ב-א!

   חוץ מזה, הפרסומת הזאת היא פרסומת שמופצת ברשת, ואתר רציני ומושקע מלווה אותה ומעניק לה נופך ריאליסטי. אפשר למצוא שם תמונות מבוימות משדה הקרב, סיפורים של לוחמים לשעבר מהיחידה, ואפילו אפשרות לכתוב את השם שלך והיחידה אליה אתה מעוניין להצטרף, ולקבל עידוד אישי מהחיילים ("חיל רגלים הכי טובים" או משהו מתחרז בקושי בסגנון). אני אישית ממליצה לכם לגלוש אליו בהקדם האפשרי ולצחקק אל מול הפירמידה האנושית שלהם. הכי בדרך להפוך לקאלט.