פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   כן, המורה! כן! יותר חזק!

   איזה גבר יצא התלמיד ששכב עם המורה שלו, ואיזה מלכה יצאה המורה! תנו להם פסל בכיכר במקום בית משפט

   הדבר היחיד שרציתי לעשות מאז גיל 11 ועד גיל....– אה, האמת שזה עדיין נמשך – זה לזיין. מגיל שבע עד הבר מצווה לקחתי בספריית הוידאו רק סרטים שידעתי בודאות שיש בהם ציצי; מגיל עשר אני מחביא מתחת למיטה מגזינים כמו פלייבוי ופנטהאוז שסחבתי מאבא שלי; מגיל 15 אני מחובר לשלושה אתרי פורנו ביום ומגיל 16 אני כבר מריח דם. מזהה את הקורבן הפוטנציאלי – תהיה זו כל בחורה עם רצון לתת לי לדחוף לה יד לתחתונים – ואורב לה מסביב לשעון.

   ואני לא היחיד כמובן – כל זכר שזקפתו בראשו יאמר לכם שמשלב התפתחותי מאוד מוקדם סדר העדיפויות שלו הפך למאוד ברור: קודם כל זיונים ואחר כך כל השאר. בעוד שהמוטיב של "כל השאר" נותר חמקמק – לנשום, לאכול, ללמוד, חברים וספורט – הזיונים הם מאוד בהירים. למעשה ניתן לומר כי גם כל מה שמכונה "כל השאר" הוא מכלול של אמצעים שמטרתם היא להוביל את הזכר הצעיר לזיון המיוחל.

   למה לנו זה אף פעם לא קורה?

   על כן התפלאתי לשמוע כי המורה ששכבה עם התלמיד שלה, כוכבת הפרשה המדוברת והסקסית, תועמד לדין בגין ביצוע מעשים מגונים בקטין תוך ניצול יחסי חינוך. מילא קטין, אבל מעשים מגונים? האם יכול להיות שמשגלים חוזרים ונשנים – רומן של ממש! עם צימרים והכל! – הם מעשים מגונים? האם קיים במדינת ישראל, או בעולם כולו, תלמיד שלשכב עם מורתו אינה פנטזיה המרצדת במוחו ללא הרף? קודחת בו ונוטעת בו זימה אינסופית? האם יש תלמיד שלא חלם על הרגע שבו מורתו מזמנת אותו לשיחה של אחרי הלימודים, שמתחילה במשפט "יש לך כל כך הרבה פוטנציאל" ונגמרת במשפט "אני צריכה סיגריה"? אם יש, תביאו אותו אלי ואציג בפניכם את הוגינה שלו.

   העמדתה של המורה – האטרקטיבית למדי, יש לציין – לדין היא צדקנות שאין כדוגמתה, התעלמות מוחלטת מהרצונות והתשוקות שיש לגברים בני עשרה והיתממות שעיקרה במחשבה שמרנית ומיושנת, שכלל אין לה אחיזה במציאות. האם יש כאן אינטרס של המדינה ואזרחיה? האם פיטורים מן המוסד החינוכי אינם מספיקים במקרה זה?

   תאמינו לנו, עדיף לשכב עם מורה

   לא זו בלבד שאין כל צורך להעמידה לדין – את בן זוגה הצעיר יש לציין לשבח ולהעניק לו פרס כלשהו (אני ממליץ על פסל פאלי מוזהב). על המדינה לקיים טקס חגיגי, שיחזור על עצמו מדי שנה ובו יחשוף אותו צעיר את סיפורי הנפלאות שלו ויעביר את השרביט לצעיר אחר, שהגיע גם הוא להישגים יוצאי דופן בתחום הזיונים. בסוף אותה חגיגה יוקרבו עשר בתולות על מנת ידעו צעירי העולם – עדיף לשכב עם מורה מנוסה מתלמידה בתולה. ובא לציון גואל.