פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   הוסף למועדפים

   דודי G חוזר עם המיטב של הסייבר – בואו לגלות בן כמה המוח שלכם, מה הברקוד שלכם ומה חושב רוצח שכיר

   ברוכים הבאים לפינה נוספת של האתר הלא שימושי השבועי! באתר הבא תדרשו להכניס כמה פרטים על עצמכם, כמו: מין, גובה, משקל, גיל ומדינה ולאחר מכן תזכו לקבל ברקוד אישי. המידע שהוזן על ידכם מוצפן בברקוד בצורת הפסים השחורים והלבנים, ולכם נותר רק ליהנות מהמצב, כי עכשיו גם לכם יש פסים שחורים ולבנים שמייצגים אתכם, כפי שתמיד חלמתם בחלומותיכם הרטובים ביותר. ויותר מזה, אתם יכולים אף לבקש יפה מהקופאית בסופר לסרוק את הברקוד האישי שלכם עם הלייזר כדי לדעת כמה אתם באמת שווים, ולקוות שזה יותר משלוש קופסאות שימורים, כמובן.

   וואזאאאאאפ?

   בשנת 2000 יצרה חברת באדוויזר – האחראית לבירת "באד" – פרסומת בת דקה שבמהרה הפכה לקאלט ולמקור לעשרות פרודיות שונות. גם השנה הגיעה אלינו פרודיה חדשה שעושה שימוש מעניין בפרסומת לתשדיר בחירות. כל השיכורים מהפרסומת המקורית גויסו שוב עבור הגרסה החדשה של הפרסומת ויצרו חידוש משעשע ביותר. True. True.

   קשור למכונית

   בסרטון הקורע (!) הבא תהיו עדים לפוחלץ של צבי קשור למכונית. בתוך הצבי חבוי רמקול ומצלמה המאפשרת למותחים לגרום לאנשים לחשוב שהצבי מדבר, מבקש מהם שיתירו את הקשרים, מטריד אותם ומעליב אותם. בסוף הסרטון הצבי מקבל את מה שמגיע לו, ולא, אני לא מתכוון לשחרורו.

   גיל המוח

   באתר הקוריאני הבא יש משחק זיכרון שמתיימר להציג את גיל המוח שלכם. בכל שלב במשחק תראו לפרק זמן קצר קבוצת מספרים שלאחריה תצטרכו ללחוץ על המיקום בו המספר הקטן ביותר הופיע ובסדר עולה עד למספר הגדול ביותר. ככל שגיל המוח שלכם יוצא קטן יותר, ככה יותר טוב. מספרים כי האתר הזה הוא הסיבה הרשמית לכך שקוריאה התפצלה לשתי מדינות: דרום קוריאה שמורכבת מאוכלוסיה של בעלי מוח בן 36, וצפון קוריאה שמורכבת מאוכלוסיה של רקדניות בטן חטובות שמעולם לא נתקלו באתר.

   מיומנו של רוצח שכיר

   הפעם בפינת היצירה הישראלית קיבלתי במייל מדניאל רבנר סרטון קומי שהוא יצר על חייו של רוצח שכיר. הסרטון לדעתי הוא אדיר מכל הבחינות, החל מהטקסט, דרך הצילום ועד לסאונד. מומלץ להמשיך לקרוא את הפרק השני של "יומנו של רוצח שכיר" שמופיע מתחת לסרטון, מדובר בטקסט שנון ביותר. בין השאר,תוכלו גם למצוא באתר של דניאל סקירות על עולם האינטרנט, הצגה של סדרות, של אתרי וידיאו ודיונים על כל הקשור בנושא. כבוד.

   אם גם לכם יש מערכונים, פרודיות, שירים, פלאשים, קומיקסים, יצירות חובבניות, לא חובבניות, כמעט חובבניות או כל דבר אחר שהוא פרי עטכם (או מקלדתכם) שהעלתם לרשת, אתם מוזמנים לשלוח לי את הקישור למייל: dudizone@walla.com ואולי אף לזכות במגיב מספר 7.