פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   מה זכויות? תתפשטי

   לא המצאנו את זה! אשכרה היתה בחדשות מישהי שהתפשטה בשביל לקבל שוויון זכויות לנשים. מושיקו לוינסקי, כתבנו לענייני זכויות האישה, בעד

   בנות, רוצות שוויון זכויות?חושבות שאתן חזקות, אמיצות ומוכשרות כמו הגברים? כל מה שאתן צריכות לעשות זה להתפשט במקום פומבי, ואז אנחנו והקהל בבית נחליט אם גם לכן מגיע שוויון זכויות מלא.

   בחורה נבונה וחכמה בחו"ל כבר הבינה כי אין לה דרך להתמודד עם העובדה שאנחנו, הגברים, הרבה יותר טובים וחזקים. היא הפנימה את המסר שכאשר הגבר רוצה משהו – הוא מקבל אותו. לכן היא החליטה להתפשט באמצע הרחוב כאקט מחאה של בשם נשים פמיניסטיות באשר הן.

   לאחר צפייה ממושכת בוידיאו בו, ובעיקר צפייה חוזרת אין סופית בציצי של הבחורה, הגעתי למסקנה שזה רעיון לא רע בכלל.

   להגיע למצב של שוויון זכויות – זה תהליך לא פשוט בכלל. אי אפשר סתם ככה, בוקר אחד, לתת לנשים להפוך להיות שוות זכויות. לא כל אחת מתאימה לכך ויכולה לשאת עומס כזה על כתפיה. לכן אני רוצה להציע רעיון, שיכול אף לשמש כאבן יסוד בחוקים של מדינת ישראל – אודישנים לקבלת שוויון זכויות לנשים.

   אישה שווה – זכויות שוות

   כן כן, אודישנים. ממש כמו בכוכב נולד, רק שבמקום צביקה הדר ושאר החתיכים בשולחן, הבוחן יהיה דודו טופז או סתם איזה מישהו שלא זיין חודשים. כך שאם את חושבת שאת נראית טוב בעירום מלא ואת מאוד רוצה לקבל שוויון, בקרוב מאוד תוכלי לגשת לאודישנים. ומי יודע, אולי יום יבוא וגם לך יהיו זכויות בעולם. אז אל תשכחי – לא גומרים את החורף הזה בלי שוויון זכויות.