פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   הכוסית והחנון

   גיליתם שהחנונים והשטוחות עשו מייקאובר בקיץ ועכשיו הם יותר לוהטים מכם? גל קדמי מלכלכת על הכוסית השכבתית

   האחד בספטמבר הוא יום גורלי לאלפי התלמידים בארצנו. לרובכם הוא יום נוראי ומקולל, ולחלקכם אפילו יותר נוראי ויותר מקולל, שכן אתם נאלצים לראות שהחנון השכבתי שזרקתם עליו את הסנדביץ' כל יום הפך בחופש לאליל יווני, ושהכוסית השכבתית שנאחזתן בזה שהיא לפחות שטוחה, סידרה לעצמה ביולי-אוגוסט אחלה דאבל די. להלן דרכי ההתמודדות

   "יואו, איזה יופי אתה נראה"

   כן. אל תהיו חרא של אנשים ותלמדו לפרגן קצת! סתם, אני צוחקת. אל תעשו את זה בחיים, פשוט תיגשו אל החנון היקר ותתחנפו כאילו אין מחר בתקווה שהוא ישכח לכן את היום הזה שאמא שמה לכן חומוס ואמא שמה לו חולצה חדשה ויסכים לצאת איתכן לדייט (או לפחות למרוח עליכן חומוס בחזרה), ומי יודע? אולי הוא היה מאוהב בכן בסתר ולמעשה עשה את השינוי הכי מוצלח מאז "היפה והחנון" רק בשבילכן?

   "איכס, היא עדיין נראית כמו זונה בתל ברוך"

   אם עד עכשיו הכוסית השכבתית לא הסכימה לצאת איתך, הסיכויים שהיא תסכים אחרי ביקור מוצלח אצל מנתח פלסטי כרגע הגיעו לנקודת הקיפאון, אז כל מה שנותר לך, צעיר מחוצ'קן ולא אטרקטיבי שכמותך, הוא לחזק לעצמך את הביטחון העצמי. תן לראש שלך לנדוד לכל מקום שאתה רוצה, אז מה אם היא לא תזכור בחיים שהיא בילתה לילה סוער עם פליט סודני בטיול השכבתי לאילת, או שתפסת אותה מחטטת באף ואוכלת את זה, כך או כך – זה לא ישנה כשכל השכבה תשלח לה טישו באריזת מתנה.

   "if you can't beat them – join them!"

   אתם לא חייבים לעשות שינוי מרחיק לכת, מספיק שתיזכרו שלא הייתם אצל הספר כבר כמה שנים טובות, או שהמגעילות ביניכן יבינו שיש סיבה למה אפילו הספרנית שואלת אותך אם במקום לגדל כלב את מגדלת גבות. שינוי קטן לפעמים יכול לעשות הרבה, ולגרום לכם להיות נושא השיחה הכי לוהט בקפיטריה.

   והכי חשוב – בכל דרך בה תבחרו, תזכרו תמיד שזה לא משנה מי עשה שינוי ומי נשאר אותו מכוער. בסופו של דבר, הכוסית השכבתית והחתיך המהמם תמיד ימצאו את עצמם בני 40 עם בעיות השמנה ומינוס בבנק.