פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   ת??ק??zone בצפר

   אפף פעם לא הסתדרתם בבית ספר? לא יודעים איך צריך להתנהג? יופי, תמיר זוהר מצ'פר אתכם בתקנון. גזרו ושמרו

   היום הראשון של בצפר כבר כאן וזה זמן מעולה להתחיל להתבאס. מעבר לכל הזבל שאתם הולכים לאכול השנה, יזכיר לכם צוות בית הספר כי אתם חתומים, ללא ידיעתכם, על חוזה ארוך ומלא בדברים שעליכם לעשות. יש שקוראים לזה "תקנון בית ספר" יש שקוראים לזה "גזר דין מוות בכתב". אני כמובן מעדיף את השני.

   תקנון בצפר הוא בעצם רשימה שהיה מתאים לסופר נני להכין. רשימה של משפטים מפגרים שכל מטרתם היא לנער את בצפר מכל אחריות ולהפיל עליכם סדרה של חוקים אינפנטילים. אז כדי שלא תגידו שאנחנו בוואלה! zone לא עוזרים, קבלו את תקנון בצפר כמו שלעולם לא הכרתם

   מבחנים ובחנים

   * ראשית זכרו שלא משנה כמה המורה תזיין לכם את השכל ותגיד: "זה לא מבחן, זה בוחן!”, מבחן הוא תמיד מבחן. כמו הפתגם הידוע: "אותו חרא, רק יותר חרטה".

   * אין חובה לגשת לבחינות, תעשו את זה רק אם ממש בא לכם. תמיד תזכרו שיש מועד ב' וש"האוגר שלי התאבד" זה אחלה תירוץ.

   * לא ייקבעו יותר משלושה מבחנים בשבוע. ואם קובעים לכם יותר – תשבתו, תפגינו ותחסמו מסדרונות! פאק דה סיסטם!!

   * המורה יודיע על חומר הבחינה לפחות שבוע מראש. אם לא- זבש"ו! למה מי הוא חושב שהוא?! כשאני מבריז אני מודיע לפחות שבועיים מראש!

   * תלמיד שהוחלט כי עליו להכין עבודת קיץ מומלץ שישקול התאבדות בתקופה הקרובה.

   * ערעור על ציון יעשה במידה ואתם בטוחים שהמורה שוב עושה לכם דווקא ולמרות שכתבתם בדיוק כמו שכתוב בספר, סתם בא לו להכשיל אתכם המניאק.

   העדרויות, איחורים והופעה הולמת

   * כפכפים, גופיות, צבעים בשיער, מיני, ביקיני, חוטיני, פוש-אפ, פשוט לוותר על הבגדים או סתם לדפוק הופעה עם איזה בוקסר שקניתי בחו"ל. הכל הולך. נדפקתם עם תלבושת אחידה? נו טוב, גם ביקיני זה צבע אחיד וחלק.

   * הצלצול הוא בגדר המלצה. תמיד אפשר להיכנס אחרי 20 דקות ולהגיד "מה, אבל לא שמעתי את הצלצול!”, "אני חירש באוזן שמאל!” או "חשבתי שזה סתם אוטו גלידה!!”

   * איחור במהלך יום הלימודים יירשם במחברת של המורה המלמד. אבל למי אכפת? הם תמיד שוכחים איך מכניסים את זה למחשב אז זה לא באמת כתוב איפשהו. זה כמו תיק אישי, סנטה קלאוס ופתח תקווה – סתם המצאה שקרית שלא באמת קיימת.

   * היעדרות מבית הספר תהיה אך ורק בגלל מחלה, אירוע משפחתי, שמחות, צפייה בשידורים חוזרים של "היפה והחנון" או הברזה ספונטנית לים.

   * יש להביא אישור על היעדרות. מרופא, הורים או ידידה שיודעת לזייף מה זה טוב כתב של אמא.

   סעיפים נוספים

   * הפרעות – חופשי.

   * שמיעת IPOD / שליחת SMS בשיעור – חופשי.

   * בריאות – אין. מה גם שאין תקציב לאחות אז אין אחת כזאת באמת.

   * ספרייה – חדר מיותר. יכלו לעשות במקום חדר עם נרגילות.

   * ניקיון וטיפוח – לא חובה. סיימתם לעשן – זרקו ליד הבוטקה של השומר.

   * חדר מורים – כמו גיהינום רק בלי כוסיות.

   יאללה אנשים, תעשו חיים!