פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   חיתול זה הבוקסר הבא

   גם אתם נתקלתם בפרסומות לחיתולים למבוגרים? תמיר זוהר חושב שהגיע הזמן שכולנו נלבש חיתול ונגיד ביוש לאסלה

   בימים בהם היינו ילדים קטנים, כולנו בילינו את רוב זמננו בגן, כשהפרצופים שלנו מרוחים בנזלת ובחול. הגננת, אישה טובת לב, היתה קוראת לנו אחד אחד ומבצעת את טקס ה"החלפת-החיתול-המסריח-הזה-למרות-שכבר-פעמיים-החלפתי-לו-היום". כך היו מחליפים לנו חיתול, עד שלמדנו שאפשר לפרוק סחורה גם בסיר ועד מהרה התקדמנו אל האסלה של המבוגרים.

   תביא לי חיתול מידה L באדום

   אבל בחברה תמיד יש את יוצאי הדופן. בישראל ובעולם סובלים אלפי מבוגרים מבעיות של הרטבה ואי שליטה בכל מה שקשור ל.. נו, אתם יודעים – פריקת סחורה. אצל חלקם זה נובע מזקנה ואצל חלקם זו פשוט בעיה, מה שמביא אותם לפתרון הגאוני – שימוש בחיתול.

   אם תיכנסו לוואלה! חיפוש ותחפשו "חיתולים למבוגרים", תבינו עד כמה הבעיה הזו נפוצה וכמה פרסומות (די דוחות יש לציין) על התופעה ניתן למצוא. עשרות בתי מרקחת ועשרות חברות רק מחכות שתתקשרו ותבקשו "חיתול מידה לארג' בצבע אדום". עכשיו, אם התופעה היא כל כך נפוצה ושכיחה, השאלה שצריך לשאול היא – האם אותם מבוגרים הם יוצאי הדופן? הם הבעיתיים?

   עזבו אתכם משירותים, זה פאסה

   בחברה כמו שלנו, שיש להתייחס לאדם הסובל מבעיה כזו או אחרת ברגישות, זו פשוט שחצנות של ממש להסתובב ללא חיתול. זה בערך כמו לקלל עיוור ולשים רגל לחירש (או שזה הפוך?). מין אמירה של "היי, אני יכול להשתמש באסלה ואתה לא!" היא מצביעה על התנהגות שהיא לא יותר מסתם מגעילה וחסרת רגישות.

   לכן, למה שאנחנו לא נתאמץ קצת? למה שלא כולנו נלך עם חיתול? הרי זה לא באמת מפריע לנו וגם חוסך להורים את הזמן ללמד אותנו כל מיני דברים מגעילים. אז למה שפשוט לא נשאר עם החיתול? נשתחרר, נעשה את צרכנו מתי שרק יתחשק לנו ונגלה קצת רגישות לאנשים שסובלים מהבעיה ההיא. חוץ מזה, שמעתי שבנות עם חיתול זה מחרמן בטירוף ושחיילים עם חיתול זה כזה סקסי!