פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   תגידו ביוש לגוזיות

   יודעים למה קוראים לזה החופש הגדול? כי זה הזמן הכי טוב להגדיל את החזה בלי שאף אחד ישים לב, ולחזור ממנו עם C75

   יש דברים שקיבלנו במתנה מההורים ועד היום הזה אנחנו מקללים אותם. נגיד אף עקום, שפתיים דקות או חזה פצפון. בגלל זה החופש הגדול הוא זמן כל כך משמח ומועיל. אפשר לעבור בו את כל הניתוחים הפלסטיים, להחלים ולא לחשוש מלעג חברתי, וגם לקוות שבגלל שעברו חודשיים ואף אחד לא באמת זוכר איך נראינו, אף אחד גם לא ישים לב. זאת הדרך היחידה לחזור לבית הספר עם בטחון עצמי וחזה מורם. רצוי גם שיהיה גדול בשתי מידות.

   אז איך תדעו אם ניתוח פלסטי הוא בשבילכם? אם אתם יכולים לפתוח פחיות עם האף או הסנטר, או לחלופין לאזן עליהם פחיות – זה הזמן לניתוח. אם בזמן שכל הבנות בכיתה לובשות חזיות כבר כמה שנים, ואתן עדיין אי שם עם גוזיות – זה הזמן לניתוח. ואם יש לכן חברה ממש כוסית שכל הזמן מתחילים אתה במסיבות, ורק את מוצאת את עצמך לבד – גם זה יהיה זמן טוב לנפח בכמה מידות את החזה. גברים מאוד פשוטים בקטע הזה, ובניגוד למה שהם אומרים לכן, הדבר הכי יפה אצלכן זה ממש לא העיניים.

   כולם אומרים על מייקלואיס שבלי הגוף הזה הוא היה כלום, אבל בוא נודה בעובדות – יש לו אחלה גוף וכולנו היינו רוצים גוף כזה. עם מבחר הניתוחים הפלסטיים שקיימים היום, אפילו חנון רופס יכול להיות עם ריבועים בבטן בעזרתו האדיבה של ד"ר ניפטאק. וכל העניין נגמר תוך ארבע שעות. ונסיים עם חרוז קטן לכבוד הקיץ – אל תחשבו פעמיים, לכו לדוקטור ותגדילו ת'שדיים.