פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   אין גברים כאלה

   תקופת יובש קשה פוקדת את הבנות וההומואים בישראל. דנה שמש לא מבינה איך יכול להיות שמאז דודי בלסר אין לנו על מי להסתכל

   אוקיי, אני מזהירה ומתוודה מראש, גם היום לא נדבר על איך להציל את יערות הגשם או נביא קץ לזיהום האוויר, אבל, יש לי משהו מאוד חשוב לומר, וזה הולך ככה... הלו?!?, למה חרף העובדה שחלפו כבר מאתיים שנה מאז שדודי בלסר החליט שהוא נהיה עו"ד רציני ונעלם מעולם הדוגמנות הישראלי, טרם נמצא יורש מתאים? מה זו תקופת היובש הזו, ובעיקר מתי היא תגיעה לקיצה? כן, אני כאן בשביל לזעוק את זעקתן של כל בנות ישראל, דרוש חתיך תורן, ויפה שעה אחת קודם.

   מה זה בטי, נרדמת בשמירה?

   הרי כולנו זוכרים את תקופת בלסר. ההיסטריה היתה בעיצומה, סופסוף למדינת ישראל היה דוגמן מצליח בקנה מידה בינלאומי, ובעיקר כזה שיש מאחריו גדודי מעריצות נלהבות, אפילו שהוא עצמו לא שחקן או משהו בסגנון. רק דוגמן. לכולם היה ברור מי הבחור הכי חזק בתעשייה, מי הם הקוביות של המדינה. והיום, מה נשאר היום? מייקל לואיס בתפוצות? אנחל בונני בטלנובלה? קדימה, תהיו רציניים. כי עם כל החיבה למר לואיס, הוא מסוג הדוגמנים שמעולם לא יצליחו להגיע ללב הקונצנזוס. אז כן, הוא חתיך אש, אבל ממש לא כוס הדיאט קולה של כולן. נשים מבוגרות יראו בו צעיר מידי, אחרות יחשבו "מנופח מידי".

   אז מה נשאר לנו? נעם טור, יונתן ווגמן, אנחל בונני? הם הורסים, אבל נטולי צ'ארם בכל מה שקשור בהופעה בחיים האמיתיים. אנחל למשל, יפהפה בתמונות מרוטשות, אבל סתם מצטייר כמו איזה ליימך על המסך ובראיונות השונים איתו. לעזאזל, אפילו יונתן כהן - מי שהיה לו הכי הרבה פוטנציאל להפוך לבסלר הבא - הפך לאיש משפחה מסור. אז מה יעלה בגורלנו?

   גם בנות חרמניות

   האמת היא שאין כאן שום דוגמן שמסעיר אותנו, וחבל, כי כבר נמאס מסאגת היודה לוי הבנאלית או פליטי 'הישרדות' למיניהם. אנחנו רוצים כאן דוגמן שאותו נוכל להגדיר כדוגמן שלנו. נכון, בלסר הנחיל כאן היסטוריה, אבל זה לא אומר שההיסטריה לא יכולה לחזור שנית, נכון? ובכלל, למה אצלנו רק הדוגמניות הן סלבריטאיות כאלו גדולות? למה המקצוע נשלט כולו על ידי נשים להנאת הגברים? מה איתנו הבנות? למה אנחנו לא מקבלות דוגמן שירטיט את לבנו ויתרוצץ בראשנו? אז קדימה, שמישהו ירים את הכפפה. ועד אז, סתם תמונות של בחורים חמים נטולי חולצה יתקבלו ביותר מברכה.